Fantastik Seks Hikayeleri!

Arkadaşımın Sevgilisi Aklımı Aldı! (2)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Arkadaşımın Sevgilisi Aklımı Aldı! (2) (Semih 24 Y., Antalya)

Onur'un babası yoğun bakımdaydı, toparlanması da en erken 3-4 ayı bulacaktı, yani Onur sınavlara kadar yoktu. Onur burada olmayınca Gözde de uğramıyordu. Ev bana kalmış, Onur giderken arabasını da bana bırakmıştı ama mecbur kalmadıkça kullanmıyordum. Arada sırada Selin geliyor, ya da yeni tanıştığım kızlardan biriyle evin her yerinde sikişiyor, rahatça takılıyordum.

Selin bir Perşembe günü arayıp, "Eğer işin yoksa Cuma günü kız arkadaşımda kalacağım deyip sana geleyim, hafta sonunu beraber geçirelim?" dedi. "Tamam!" dedim. Cuma akşamı okuldan eve geldiğimde Selin apartmanın giriş kapısında bekliyordu. Tayt, üstünde de spor crop vardı, vücudunun tüm güzelliği ortaya çıkmıştı. Asansöre binince yabancı biriymiş gibi, "Hanımefendi, bu güzellik kimden geliyor, bize de yar olur mu?" deyip arkasına geçtim ve poposuna dayandım. Elimi de taytının önünden içeri daldırdım. Amıyla biraz oynayınca hemen sulanmıştı ama kata da gelmiştik.

Asansörden çıkıp eve girdik. Asansördeki oyunu devam ettiriyordum, "Cevap vermediniz hanımefendi?" deyip arkasından yapıştım tekrar. Elimi yine amına attığımda, Selin, "Beyfendi yapmayın, benim sevgilim var, ona bunu yapamam. Bizi böyle görürse mahvolurum!" deyince o anda aklıma Gözde geldi. Antrede üzerinde ayna olan bir konsol vardı, ellerini konsola koyup öne doğru eğdim. Dizlerimin üstüne çöktüğümde amından arkaya doğru olan bölge sırılsıklamdı, bu fantazi onun da hoşuna gitmişti belli ki. "Hanımefendi sevgilin seni haketmiyor, benim gibi sikebilir mi?" deyip taytını külotuyla beraber indirdim. Amını ve beyaz poposu arasındaki tertemiz, minik kahverengi göt deliğini yalıyor, dilimi içeri sokmaya çalışıyordum.

Selin, "Durun yapmayın beyefendi, sevgilime bunu yapamam..." derken inlemeleri artmış, koridor yankılanıyordu. Ne kadar yaladım bilmiyorum, ama bir anda uzun bir inlemeyle orgazm olmaya başladı, konsoldan tutunmaya çalışırken bacaklarından sıvılar akıyordu. Ayağa kalkıp pantolonumu indirdim, sikimi çıkardım. Selin'i kendime doğru çevirip omuzlarından aşağıya doğru bastırdım. "Ama beyefendi..." deyip sikimi ağzına alırken oyuna devam ediyordu. Sikimin doldurduğu ağzıyla yarım yamalak bir şeyler söyleyip yapmacıktan durdurmaya çalışıyordu. O anda ellerimin arasında Gözde'nin kafasının olduğunu düşünerek sıkıca tutmuş resmen Selin'in ağzını sikiyordum. Sikimi boğazına kadar bastırıp bir süre tutup geri çıkarınca gözünden yaş gelmişti, gözümün içine bakıyor, ağzının kenarlarından tükürükler akıyordu.

Tekrar ayağa kaldırıp aynı şekilde konsola dayayıp arkasına geçtim. Sikimi amına, götüne sürterken, "Yapmayın beyefendi ne olur, yalvarırım..." dedikçe iyice azmıştım. Sikimin kafası mosmor olmuş, damarlar patlayacak kadar belirginleşmişti, artık dayanamıyordum. Bir anda amına kökledim sikimi, kasıklarım o güzel poposuyla birleşmişti artık. Selin çığlık atarken ben de hızlı hızlı girip çıkıyordum o sıcak ve ıslak amına. Selin'in poposu o kadar güzeldi ki şaplak atmadan duramıyordum. Ben vurdukça ahlayıp inliyor, "Ne olur yapmayın, sevgilime aşığım..." demeye devam ediyordu. Ben artık kendimden geçmiştim. Ellerimde göğüsleri, karşımdaki aynada Selin'in zevkten değişen suratı varken amında iyice hızlandım. Selin çığlık çığlığa orgazm oldu. Onun yüz halini görünce ben de dayanamayıp Selin'in içine boşaldım.

İçinden çıkmadan göğüslerini okşamaya devam edip kendine gelmesine zaman tanıyordum. İçinden çıktığımda sikim küçülmeye başlamış, amından döllerim bacağına ve yere akıyordu. Selin dönüp dudağıma yapıştı, deliler gibi öpüyordu. Biraz öpüştükten sonra, "Hadi aşkım duşa girelim, sonra da makarna yapayım, acıktım!" dedi. Elimden tutup banyoya götürürken telefonum çaldı. Arayan Onur'du, telefonu açmak zorundaydım. Onur, "Kanka bugün Gözde bize gelecek, bizde birkaç eşyası var onları alacak, öğlen haber vermeyi unuttum..." dedi ve biraz daha konuşup kapattı.

Banyoya girdik. Gözde'nin de anahtarı vardı, yine de kapının zilini çalacağını düşündüm. Zili çalarsa duyayım diye banyo kapısını açık bıraktım. Oynaşarak duş alırken sanki bir ara dış kapının açılma sesini duydum. Gözde gelmiştir dedim. Duşumuzu aldıktan sonra giyinip banyodan çıktığımızda evde kimse yoktu, ama biraz önce kapalı olan Onur'un kapısı şimdi açıktı. Şaşırmıştım, Gözde hızlıca eşyalarını alıp çıktı herhalde dedim. Mutfağa geçtik, Selin makarna yaparken kapının zili çaldı. Açtım, gelen Gözde'ydi. Gözlerimin içine garipçe bakarak merhabalaştı. Eşyalarını alıp gideceğini söyleyerek içeri girdi. O sırada mutfaktan çıkan Selin, "Merhaba, sen Onur'un sevgilisi Gözde olmalısın, ben Selin!" diyerek Gözde'yle tanışıp, yemeğe kalmasında ısrar edince, Gözde kabul etti.

Selin'le Gözde'nin kafaları sarmış, güzel sohbet ediyorlardı. Konu Gözde'nin modelliğine gelince, Selin, "Bu gece burda kalsana, hem birşeyler içeriz, hem sohbete devam ederiz, modellik hakkında senden öğrenmek istediğim okadar çok şey var ki!" dedi. Gözde kalamayacağını söyledi. Ama Selin ısrar edince Gözde bana bakarak, "Tamam, kalayım o zaman. Ben de biraz kafa dağıtmış olurum, hem Onur da ne zamandır yok, yalnız kaldım!" dedi.

Yemeklerimizi yedikten sonra ben markete gidip içki, cips, meze vesaire alıp geldiğimde onlar da tatlı hazırlıyorlardı. Gözde, eski sevgilim Ece'yle halen görüşmesine rağmen, sanki Selin'le de uzun zamandır arkadaşlarmış gibi takılıyordu. Bu durum Onur'la benim açımdan da iyiydi, evdeki düzen bozulmazdı en azından.

Gecenin ilerleyen saatlerinde konu Selin'le tanışmamız, bir araya gelişimizden açıldı ve sohbet iyice ilerledi. Güzel gidiyordu. Müzik, sohbet ve ardı ardına içkiler derken gecenin sonu yaklaşıyordu artık. Selin Gözde'nin varlığını unutup beni öpüyor, elini önüme atıyor, kur yapıyordu. Gözde'yse çaktırmadan bakıyor, Selin ileri gidince de öksürüp burada olduğunu belli ediyordu. Ama Selin kafayı bulduğundan çok da umrunda değildi sanki, bir anda kucağıma oturup dudağıma yapıştı. Kendime de ona da engel olamıyordum. Elimi poposuna attım, bir yandan öpüşüyor bir yandan da poposunu okşuyordum. Sikim eşofmanımın içinde iyice sertlemiş Selin'in amına baskı yapıyordu.

Bu öpüşme ve elleşme biraz uzayınca, Gözde, "Size iyi geceler, ben yatmaya gidiyorum!" diyerek kalkıp Onur'un odasına gitti. Selin de hemen aşağıya kayıp önümde diz çöktü, eşofmanımı indirdi. Sikimi ağzına alıyor, çıkarıp kökünden başına kadar yalıyor, bazen de taşaklarımı emiyordu. Benim elim de saçlarında geziniyor, kafamı arkaya doğru bırakmış, gözlerimi kapatmış, sanki bana Gözde sakso çekiyormuş gibi bu muamelenin tadını çıkarıyordum.

Bir ara gözlerimi açıp kafamı sola döndürdüğümde, antreden Gözde'nin bizi izlediğini fark ettim. Göz göze geldiğimiz halde kaçmamıştı bu sefer. Bunu yapması beni iyice azdırdı ve bir anda Selin'i tutup koltuğa çektim. Şortunu ve külotunu çıkarıp yüzüme oturmasını sağladım. Selin'in elleri duvarda, amı ağzımın üstünde ileri geri gidip gelirken, dilimle amını sikiyor, götünün deliğini yalıyordum. Elimi de açıkta kalan sikime atmış sıvazlıyordum...

Artık zamanı geldi diyerek ayağa kalkıp Selin'i koltukta dizlerinin üstünde domalttım. Sikimi sıvazladım, kökünden tutup Selin'in poposuna ses çıkaracak şekilde sert sert vurup amına sürtmeye başladım. Selin artık, "Aşkım hadi sik beni!" diye yalvarmaya başlamıştı. Gözde'ye bakarak bir anda köküne kadar soktum amına. Selin derin bir, "Ahhh!" çekti. Ben sertçe pompalamaya başlayınca, "Ahhh! Yavaş aşkım, Gözde duymasın, kıza ayıp olur..." diyordu, ama Gözde'nin izlediğinin farkında bile değildi. Gözde izlerken ben daha da azmış şekilde hızlanıyor, sertleşiyordum. Hem alkolün etkisi hem de akşam dibine kadar boşaldığım için yaklaşık yarım saat kadar her pozisyonda siktim Selin'i. Boşalacağımda, "Aç ağzını!" deyip amından çıkıp önüne geçtim. Selin'in ağzına verip Gözde'ye bakarak, "Aklımı başımdan aldın!" deyip boşaldım. Selin son damlasına kadar yuttu hepsini.

Gözde antreden kaybolunca ben de bitkin durumda olan Selin'i kucaklayıp odama götürdüm, yatağıma yatırdım ve banyoya girdim. Duş alıp banyodan çıktığımda Gözde üzerinde o koklamaya doyamadığım kırmızı dantelli sütyen ve tanga ile karşımdaydı. Bana, "Kudurttun beni!" diyerek dudaklarıma yumuldu. Deli gibi öpüştükten sonra belimdeki havluyu açıp yere düşürdü, havlunun üstüne diz çöktü. Sikim inmiş, kıpırdayacak hali kalmamıştı. Onun karşısında inik sikle durmak beni utandırıyordu. Elini sikime, taşaklarıma attı. Okşuyor hareket ettirmeye çalışıyordu. Olanların şoku da bu işi zorlaştırıyordu. İnik sikimi ağzına alıp emmeye, ağzının içinde dilini çevirmeye başladı. Yavaş yavaş sertleşmemi sağlamıştı. Gözde çok iyi yalıyor, emiyordu, ama ben Gözde'den seksten fazlasını istiyordum. Ben Gözde'ye gizliden gizliye aşık ve tutkundum.

Çenesinden tutup kafasını kaldırdım, gözlerinin içine baktığımda yalvarır gibi bakıyordu. Kollarından tutup yukarı doğru çekince ayağa kalktı, aramızda neredeyse boy farkı yoktu, o kadar uzundu. Dudaklarına yapıştığımda öyle bir şehvetle karşılık verdi ki, ya o da bana aynı duyguları besliyordu, ya da azgınlıktan ölüyordu. Elim o hayalini kurduğum, hayaliyle başkalarını siktiğim, beni insanlıktan çıkaran o vücudunda geziniyordu şimdi. Poposunu sıkıyor, göğüslerini okşuyor, sırtını, göbeğini, kollarını her yeri keşfediyordum. Elimi sütyeninin arkasına atıp çözdüğümde gördüklerim beni daha da azdırmıştı. O iri, beyaz göğüslerinin başı koyu kahverengiydi ve göğüs uçları parmak kadar büyük, etli ve dikti. Öpüşürken memeleri göğsüme değiyor, sikim amına ve göbeğine sürtüyor, ikimizin de nefes alışverişi hızlanıyordu.

Odamdan Selin'in sayıklama sesini duyunca varlığı aklımıza geldi ve Gözde elimden tutup Onur'un odasına girdik. Bir anda kafam allak bullak oldu, ben bunu Onur'a nasıl yapıyorum, kendime engel olmalıyım dedim. Gözde'ye bunu söylediğimde, "Yanıyorum ben Semih, 1.5 ay oldu Onur gideli, en az 2 ay daha gelemeyecek. Hem bunu sen de istiyorsun, biliyorum!" dedi ve kapıyı kapatıp ışığı yaktı. Gözde'nin güzelliğini daha net görüyordum şimdi. O uzun bacaklar, dik dolgun göğüsler, pürüzsüz ten, tanganın arasında kaybolduğu dik poposu ve tanganın içinden bile belli olan etli, dolgun amcığı. Aylar önce külotun üzerinden tattığım o kokuyu şimdi canlı canlı tatmak istiyordum.

Gözde'yi yatağa sırt üstü yatırıp iki bacağını aşağıya sarkıtıp önünde diz çöktüm. Hayallerini kurduğum o amcık karşımdaydı şimdi. Yaklaştıkça kokuyu alabiliyordum. Burnumu ve ağzımı dayadığımda o koku daha da netleşmiş, biraz önce inen sikim elimi sürmeden dimdik olmuştu. Tanganın üstünden yalıyor, ısırıyor, emiyordum, o kokuyu artık ağzımda hissediyordum. Tangayı çıkardığımda amının üstündeki kıllar şekilli tıraş edilmişti. Etli, çıkıntılı amı muhteşem görünüyordu. Ağzımı dayayıp emmeye, ısırmaya, dilimi içinde gezdirmeye başladığımda eli saçıma gelmiş tırnaklarıyla kafamı kaşıyordu. Bir anda kafamı amına bastırırken bacaklarıyla sıkıştırıp kasılmaya başladı. Ben de aldığı zevki katlamak için dilimle sikmeye devam ediyordum...

Bacaklarını gevşettiğinde nefes nefese kalmıştı. Gözde'yi öyle memnun etmeliydim ki bu sikiş burada kalmamalıydı. Artık zamanı gelmişti. Bacaklarından tutup poposu yatağın hizasına gelecek şekilde çektim. Yatağa çıkıp sikimi ağzına dayadığımda sonuna kadar ağzına aldı, ona hayran olmuştum. Yalıyor, sıvazlıyor, bacaklarımı popomu okşuyordu. Sikim iyice kıvama gelince hemen indim yataktan, sikimle amını döver gibi şaplaklıyordum. Amına sürtüp, fırçalayarak kıvama getirmiştim Gözde'yi. Sol bacağını kaldırıp omzuma koydum ve sikimi amına dayadım. Sikimin girmesi çok da kolay olmuyordu, 1.5 aydır hiç yarak yememişti. Sonuna kadar girdiğimde Gözde gözlerini kapamış, göğüslerini okşuyor, inliyordu. Ben de artık sikmeye, hızlanmaya başlamıştım.

Sol bacağı omzumdayken sağ bacağını da sol elime aldım. Gözde'yi sikerken kasıklarımızdan çıkan sesler eşliğinde güzel ayaklarını inceliyordum. Bir kadın için büyüktü ayakları, ama baştan aşağı bakımlı ve temizdiler. Yapılı ve kırmızı ojeli ayaklarına daha fazla dayanadım ve sol ayak parmaklarını emmeye başladım. Gözde şaşırmış ve kafasını kaldırmış bakarken inlemeleri artmış, artık meme uçlarını koparır gibi sıkmaya başlamıştı. "Ayağın da amın kadar tatlı, seni otelde bikiniyle gördüğüm günden beri hep senin hayalinle yaşıyorum. Ece'yi, Selin'i ve kaç tane kadını sen diye siktim!" dediğimde sanki gururlanmış gibi bakıyordu.

Pozisyon değiştirmek için kaldırıp yatağa doğru domalttığımda amı ve götü iyice meydana çıkmıştı. Yumuldum hemen yalamaya başladım. Doyamıyordum amını yalamaya. Amını yalarken göt deliğini de yalamaya başladım. Daha önce götünü siktirdiği de belliydi, ama şimdi o güzel etli amını sikecektim. Arkasında doğrulup sikimi amına dayadım ve belinden tutarak bir anda kökledim. Öyle bir, "Oohhhh!" çekti ki, bu beni daha da azdırdı. O iri ama Ece'nin geniş poposuna göre aşırı şekilli poposunu sıkmaya, şaplaklar atmaya başlamıştım. Gözde de bunu sevmiş, her vuruşumda, "Ahhh, evet, ıhhh!" diye inliyordu...

Gözde ardı ardına orgazm yaşarken ben henüz boşalacak gibi değildim. Arkasında iyice hızlanıp sikerken aynı zamanda da ellerimi öne atmış Gözde'nin iri göğüs uçlarını sıkıyordum. Gözde de kafasını sağa döndürmüş, Onur'un gardrobundaki aynadan sikilişini izliyordu. Yüzündeki o mutlu ifade beni sona yaklaştırıyordu. Gözde, "Hadi aşkım, bitirdin beni, dizlerimde, belimde derman kalmadı..." derken bir anda amından çıkıp tazyikli bir şekilde boşaldım. Beli, sırtı, saçları döl içinde kalmıştı, sanki bugün iki kere hayvan gibi boşalan ben değildim.

Hem alkol, hem seks bizi iyice yormuştu. Gözde kendini yatağa bırakmış yüz üstü yatarken, "Mmhhhh, harikaydı!" diyordu. Kafasını kaldırıp dudaklarından öptüm ve bu işin henüz bitmediğini, bundan sonra her şeyin çok daha güzel olacağını söyleyip Selin'in yanına döndüm.

Olan bitenden habersiz Selin mışıl mışıl uyuyordu.

[Semih]

Seks Hikayeni Yolla « Fantastik Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Fantastik Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Fantastik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: