Fantastik Seks Hikayeleri!

Çok Hızlı! (16)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Çok Hızlı! (16) (Orhan 36 Y., Bursa)

Koruparktan çıktığımızda Nur çocuklar gibi şendi. Arabanın bagajı ve arka koltuğu çantalarla doluydu. Arabayı Mudanya'ya sürdüm. "Biraz meze, balık, rakı içer misin?" dedim. "Hiç içmedim hayatımda, birkaç kez bira ve votka içtim, ama rakı denemedim!" dedi. "Alışırsın!" dedim. Yarım kadeh zorla içti, "Acıymış!" diye diye. Saat 14:30 civarı, "Hadi kalkalım!" dedim.

Arka sokağa ev girişine çektim arabayı. "Neresi burası? Büro diğer sokakta ya?" dedi. "Arka giriş!" dedim. Çantaları zor zar aldık. İçeri girip ev ortamını görünce, "Aaaa!" dedi. Çantaları bıraktık. "Neresi burası?" dedi tekrar. "Dinlenme bölümü, işlerden bunalınca buraya kaçarım. Şimdi elbiseleri deneyeceksin, ben orada tam bakamadım!" dedim. İç çamaşırlarından alt üst deri G-String, dantelli diz üstü çorap ve jartiyeri çıkardım. Siyah dar mini eteği ve beyaz bir gömlek çıkarıp uzattım. "Al bunları giy gel yan odada. Saçlarını da topuz yap!" dedim. "Yaaaa, burda mı?" dedi. Çantasını da alıp odaya giderken, "Yarın giyerim!" diye gülümseyerek naz ediyordu.

5 dakika sonra geldiğinde makyaj bile yapmıştı. O içeride ilk elbisesini denerken yandaki Optikciden aldığım numarası 5 ayrı renkteki gözlüklerden siyah olanı çıkarıp gözüne taktım. Gömleğinin üstten 2 düğmesini açıp, parmağımı boynundan çatala doğru nazikçe sürtüp, "İşte şimdi muhteşem oldun!" dedim. Karşısına geçip oturdum. "Otur!" dedim ona da karşımdaki koltuğu işaret edip. O kadar güzel ve sexy oldu ki, seyrederek boşalabilirdim.

İki dakika sonra, "Ya alışık değilim ya, altımdaki çok rahatsız etti!" dedi. "G-String giymez misin hiç?" dedim. "İlk kez giydim." dedi yarı mahçup, sonra da, "Eee, yarın ne yapacağım, böyle giyinmemi istediğine göre alışmam gerekecek!" dedi. "İstersen giymezsin!" dedim. "Oldu, senin yanında, herkesin içinde külotsuz mu dolaşayım?" dedi gülerek. Omuz silktim.

"İki bira alsana dolaptan!" dedim mini buzdolabını gösterip. "Sen beni sarhoş etmeye mi çalışıyorsun?" deyip gülerek biraları açıp getirdi. "Gerek var mı?" dedim. Omuz silkti. Elinden tutup kucağıma oturttum ve "Sen çok güzel bir kadınsın!" dedim. Çenesinden tutup kendime çektim. Kafasını geri çekti ve "Dün içeri girip seninle tanıştığım anda öyle bir çekim hissettim ki, keşke Güzin'in yerine ben çalışsam burda dedim. Akşam Güzin, Yarın gel Orhan seninle konuşmak istiyor dediğinde, bu adamla çalışırsak kesin birlikte oluruz dedim, ama ilk günden beklemiyordum!" dedi.

"Sen kapıdan girdiğinde dün, hem de dış kapıdan, nefesim kesildi!" dedim. "Ben kocamı hiç aldatmadım, aklımdan bile geçirmedim, ta ki dün seni görene dek. Ben hayatımda, ilk lise çağında merakla yaparsın ya arkadaşlarından duyup, bir kez yapmıştım masturbasyon, ama dün burdan gittiğimde direk yattığımız odaya girip elimi amıma attım, bağırmamak için dudaklarımı ısırarak orgazm oldum!" dedi.

Dudaklarını dudaklarıma çektim. Öyle ihtiraslı değil, romantizmle öpüşüyorduk. İşte, Çiğdem'den sonra yine aşık oluyordum. Bu da elimden kayıp gitmez umarım dedim içimden. Öpüşmeler devam ederken kucaklayıp yatağa uzattım kolları boynumda. Hiç acele etmeden öpe öpe soyduk birbirimizi, alnından ayak parmaklarının ucuna dek öpüp kokladım. Sonra da yüzüstü çevirip ensesinden topuklarına parmak uçlarımı dolaştıra dolaştıra öpüp yaladım.

Çok hafif kıllıydı amı. Bacaklarının arasına kafamı gömdüğümde misler gibi parfüm kokuyordu. Kokladığımı görünce, "İçeride giyinirken parfüm sıktım!" dedi kıkırdayıp. Saçlarımdan tutmuş amına bastırıyordu kafamı, ben amcığını dilimle sikerken. Doya doya suyunu içtim. Hırıltılı sesler çıkarıyor, "Baştan çıkardın beni, ilk günden kadının oldum, köle olurum ben sana!" diye inliyordu fısıltılı bir sesle, sanki konuşmasını sevip sevmediğimi bilmediğinden tereddütle. Belki yarım saat yaladım amını. İnleye inleye saçlarımı okşarken, "Sevgilim, Orhanım!" lafları arasında orgazmları titreme şeklinde önce vücudunun üst kısmı sallanmaya başlıyor, sonra kafasını sağa sola atıyor, sonra da kalçalarını aşağı yukarı yatağa vuruyordu. Bunu o yarım saatte 2 kez yaptı.

Yanına yastığa başımı koydum ve "Hayatımda suyunu içtiğim en güzel amcık bu!" dedim. Beni sırtüstü itip üzerime çıktı, eliyle yarağımı tutup amına yerleştirip üstüne oturdu. İkimizden de öyle derin bir, "Ohhhhh!" çıktı ki, kesin büroda Güzin duymuştur diye düşündüm. Yavaş ama sexy hareketle yarağımın üzerinde oturup kalkarken ellerimiz birbirine kenetlenmiş göz göze sikişiyorduk. Sadece dudaklarını kemiriyor, arada gözleri kayıyor, ama o sakin hani hiç bitmesin dercesine sevişmemizi devam ettiriyordu...

Ne kadar sürdü bilmiyorum ama, yorulmaya başladığı belli oluyordu. İçinden hiç çıkmadan çevirip altıma aldım. Köklemeye ve hızlı hızlı pompalamaya başladım. "Off aşkım, off Orhanım, offf işte dün tam da bunu düşünüp boşaldım, sik aşkım, daha hızlı, daha sert!" diye inliyordu. Sanki az önceki masum yavaş sikişen çift biz değildik. Ben de, "Dünden beri bu anı hayal ediyorum, akşamdan beri başka bir şey düşünemedim!" diye fısıldıyordum kulağına...

Boşalmak üzere olduğumda, "İçine mi aşkımm?" dedim. Evet, haplıyım!" dedi. Hani aylardır sevişmelerimizi anlattım ya, yok böyle bir şey, eminim beynim bile uyuşup aktı, sikimin kafasından ruhum boşaldı. Kollarım titredi, üstüne yığılacaktım kenara zor attım kendimi. Dönüp direk sarılıp koltuk altıma girdi. Seksten sonra bir süre kadına dokunmak istemez ya binlerce erkek, ben de genelde öyleydim, ama Nur'u içime sokacaktım o an, sımsıkı sarıldık. Diğer kadınların hepsini unuttum o an, "Sen muhteşemsin!" dedim, burnuna küçük bir öpücük kondurup.

"Hepsinden de iyi miyim?" dedi. Şaşkınlıkla baktım yüzüne. "Güzin dün herşeyi anlattı bana, bu tür şeyleri yapmadığımı, aldatmaya, aldatılmaya karşı olduğumu bildiği için, bak burası böyle diye anlattı. Baştan çok acayip geldi, tiksindim, ama yine de senin çekimine karşı koyamayıp kabul ettim! Sakın ona kızma, biz liseden beri birbirimizden hiçbir şey gizleyemedik. Bana seni telefonda söylemişti zaten, ama diğerlerini dün öğrendim!" dedi.

Ben de dün Güzin'in (Vermez!) deyişini hatırlayıp, meğer hatunu hazırlamış bile orospu dedim içimden. Elimi yanaklarına götürüp gözlerinin içine bakarak, "Seni onlarla aynı kefeye koymuyorum, senin yerin ayrı, sen sadece benim olacaksın, bunu onlara uygun bir dille anlatırım ben!" dedim. Nur, "İyi de içeride ne yaptığınızı bilirken nasıl duracağım dışarıda?" dedi. "Bilmiyorum, ama şu an sadece bana ait olmanı istiyorum, sen beni paylaşmak zorunda kalacaksın, ama kıskanma, bu da işin bir parçası gibi düşün!" dedim.

Nur, "Sana bir şey söylemem gerek!" dedi. "Hiçbir konuda gizlimiz saklımız olmayacak, rahat ol, tamam mı?" dedim. Nur, "Refik, kocam, işe başlamamı istemiyor aslında, yakında Konya'ya döneriz diyor, bir iş kovalıyorum olursa borçları kapar dükkanı açarız diye tutturdu!" dedi. Gülümsedim ve "Gönderirsin gider! Bak seni buldum, bırakmam, ona göre!" dedim. Sımsıkı sarıldı, "Ben de aşkım!" dedi. Biraz hayal kurduk. Sonra, "Sen geç kalmadan üstünü değiş git, yarın gelir (gizli geçidi gösterdim), burada üstünü değiştirir, işbaşı yaparsın!" dedim. "Tamam aşkım!" dedi sımsıkı sarılıp, öpücüklere boğup, kalkıp giyinmeye başladı. Kendi kıyafetlerini giyip, kapıda dudaklarımı kemire kemire öpüp, "Gitmek istemiyorum ama!" diye diye gitti.

Saat 17:30'du. Giyinip büroya geçtim. Güzin, "Nur nerde?" dedi. "Sabah işbaşı yapacak. Ben çıkıyorum, sen de dilediğinde kapat çık!" dedim. Doğru Emlakçı arkadaşa gittim. Balat, Bademli ve Beşevler üstünde 3 yerde söylediği gibi üç arazi vardı. Üçünün de yerlerini, belgelerini, fotolarını, fiyatlarını aldım. Saat 19:00'da evdeydim. Yemekten sonra Behiye ablaya mesaj atıp, "Araziyi buldum, bize kadar gelsene!" diye aradım. 10 dakika sonra kahveler eşliğinde tüm evrakı yayıp laptoptan da uydu görüntüsünü açtığımız arazilere baktık. Behiye ablanın bir eli masa altından habire bacaklarımı okşuyor, sikime dokunmaya çalışıyorken, Misi yolundaki 150 dönümlük araziyi beğendik. "Pahalı ama!" dedim. "Ulan öbür tarafa mı götüreceğiz bu kadar parayı? Hem sen üstüne villaları dikince çok daha pahalı olacak!" dedi Behiye abla, karım gevrek gevrek gülerken.

Karım çocuğa bakmaya gidince, Behiye abla yarağımı avuçlayıp, "Yeni hatunu siktin mi bugün koçum?" dedi usulca. Gülümsedim. "Şeytan tüyü var lan sende!" dedi. Sonra karıma seslenip, "Kızım, kutlayalım bunu, ne var ne yoksa yığ bakalım dolaptan!" dedi. "Ben hazırlayayım!" dediğimde yarağımı bastırdı. Elimi tutup masa altına soktu. Sıyırdığı bol ve uzun eteğinin altına amcığının üstüne koydu ve usulca, "Bağırttırma ama, yakalanmayalım!" dedi. Parmaklarımı içine soktum o sırada mutfaktan tabak çanak sesleri geliyordu. Parmaklarım çalışırken, "Ha bak bu güzel, evet!" diye laptopun ekranını gösteriyor, ben mouse ile, "Burası mı?" dedikçe, "Hah tam orası!" diyor, diğer eliyle de yarağımı sıvazlıyordu şortun üstünden. Karım mutfaktan çıkınca direk karşıdan geleceği ve masada da örtü olduğundan rahattık...

Sonra birkaç villa fotosu açtım. Tam ikinci fotodayken, Behiye abla, "Ohhhhh, bak bu çok güzel!" dedi. Karım mutfaktan kafayı uzattı ve "Ne o?" dedi. "Villa!" dedim. "Kapatmayın, geliyorum az sonra!" dedi. Behiye abla da, "Tamam kızım, tamam açarız!" dedi gülerek. Rahatlamış halde koltuğa geçti. Ben de iki dakika sonra yarağım inince mutfaktan malzemeleri almak için kalktım. Masayı kurduk. 4 tane bardak getirdi karım. Behiye abla atladı, "Sen içmeyecek misin gelin kız? diye. "Abla çocuk emziriyorum!" dedi karım. "Yok mu pompan, çek koy biberona!" dedi Behiye abla. Karım, "Ay doğru valla!" deyip yatak odasına gidince, Behiye abla ayağıyla topa vurur gibi yapıp, usulca, "Şutla bunu, şutla!" dedi...

Karım villaları duyup görsellere de bakarken, sevinçten ne yaptığını bilmeden 2 kadeh rakı içti yarım saat içinde. "Ben kıza bakayım!" deyip yatak odasına yalpalaya yalpalaya giderken biz devam ettik. 10 dakika sonra Behiye abla, "Sızdı sanırım seninki! Bana geçelim! Kasadan para verecek diye yaz senin meşhur kağıtlarına!" dedi. Karımı kontrol edip çıktık. Avuçladığım götünü kıvıra kıvıra Behiye ablaya geçtik...

"Ne zamandır başbaşa sikişemedik aslanım, şimdi beni nasıl istersen öyle evir sik, böyle çevir sik!" dedi. Rakının etkisiyle gevşek gevşek ama piston gibi siktim amcığını. "Aslanım benim, oh, oh, oh, sok amıma, acıma sok kanırt!" diye inliyordu. Bense asıl sikmek istediğim, ya da sikmesem bile sarılmak istediğim kadın Nur varken, hıncımı Behiye abladan çıkardım. "Şimdi de final!" dedi daha dinlenmeme fırsat vermeden domalıp, götünü yarağıma dayadı. Kıvıra kıvıra götünün arasına sürte sürte tekrar kaldırdı yarağımı. Eliyle hizalayıp aldı içine. Daha 5 dakika önce boşaldığım için pompalamaya devam ettim. Arkadaşın ilaç süpermiş diyordum içimden...

Behiye ablanın kalçaları resmen kıpkırmızı olmuş, neredeyse kanayacaktı tokatlarımdan. Uzanıp çekmeceden o kara taşaklı vakumlu yarağı aldı. İlk Güzin'e sokmuştu onu bu evde aylar önce. Amcığına sürtüyor, arada kafasını içine sokuyordu. Ama ben habire götüne pompalıyordum. Kasıla kasıla orgazm oluyor, ama yeter demiyordu orospu. Belki yarım saat pompaladım götüne. "Gel, ağzıma boşal!" dedi. Ağzına boşaldım. "Mmmmhhh!" diye diye yaladı yuttu döllerimi...

"Yarın gidip bakalım şu araziye!" dedi. Oysa ben yarın tüm gün Nur'u karşıma alıp akşama dek onu seyretmeyi planlıyordum.

[Orhan]

« Çok Hızlı Tüm Bölümleri

Seks Hikayeni Yolla « Fantastik Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Fantastik Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Fantastik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: