Fantastik Seks Hikayeleri!

Fantastik Kocam!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Fantastik Kocam! (Emel 26 Y., Antalya)

Alanya'da yaşadığımız sikişten sonra 3 gün evden çıkmadık, evde tembellik yapıp dinlendik. Bu 3 gün kocamla sikişmedim de, böylece amım götüm de dinlenmiş oldu. Yemek de yapmıyorduk, yemeğe de çıkmıyorduk, yemekleri hep dışardan sipariş veriyorduk. Dördüncü gün ikimiz de artık evde tembellik yapmaktan sıkılmıştık. Üstelik yarın evlilik yıldönümümüz idi. Birbirimize ne hediye alalım diye çaktırmadan birbirimizin ağzını aradık. Kocamla daha önce anlaşmıştık, özel günlerimizde birbirimize pahalı hediye almayacağız diye. Önemli olan hediyenin fiyatı değildi, birbirimize o özel günü unutmadığımızı göstermemizdi.

Kocama, "Ben duş alıp AVM'ye gideceğim!" dediğimde, "İyi git aşkım, ben de biraz internette bakınacağım!" dedi. Kocamın internette bakınması demek, elektronik mağazalarının sitelerine girip yeni model cep telefonlarını incelemesi demekti. Birkaç aydır kafayı telefonlarımızı yenilemeye takmıştı. Galiba evlilik yıldönümümüzde bana yeni bir cep telefonu hediye edecekti. Duşumu alıp evden çıktım. Akşama kadar Antalya'nın en büyük AVM'lerini gezip kocama uygun hediye baktım. Doğru düzgün birşey bulamayınca, kocamın o sevdiği marka Viskiden bir şişe alıp, hediye paketi yaptırdım. Ve eve döndüm. AVM'leri gezmekten ayaklarım ağrımıştı.

Yarın vermek için hediye paketini mutfağa saklayıp salona giridiğimde kocam elinde kocaman bir buket kırmızı gülle beni bekliyordu. Hemen kalkıp beni öptü ve "Biliyorum evlilik yıldönümümüz yarın, ama ben şimdi kutlamak istiyorum. İyi ki benim karımsın!" diyerek buketi verdi. Bunun üzerine ben de mutfaktan hediye paketini getirip verdim ve "İyi ki sen de benim kocamsın!" deyip öptüm. Kocam saatine bakıp, "Senin asıl hediyeni internetten sipariş vermiştim, biraz gecikecek galiba!" dedi. Ben çiçekleri vazoya koyarken kapının zili çaldı. Kocam, "Hah, geldi!" diyerek kapıyı açmaya gitti.

Az sonra yanında İzbandut gibi iri yarı bir adamla içeriye girdi. Adamı salona buyur ettikten sonra yanıma gelip, "Sürprizzzz! Evlilik yıldönümü hediyesi olarak sana özel masör tuttum aşkım! Hem de mutlu sonlu!" deyince, "Oha, bu beni ikiye ayırır kocacığım!" dedim. Kocam, "Korktun mu aşkım?" dedi. Ben de, "Korkma demeyelim ama tırstım. Yarağı nasıl ki bunun?" dedim. Kocam, "Masaj yaptır öğrenirsin!" dedi. Salona geçtiğimizde masör, "Merhaba, ben Kemal. Siz de Emel hanım olmalısınız. Doğrusu resimlerinizden daha güzelsiniz!" deyip benimle tokalaşmak için elini uzattı. Ben de elimi uzatıp, "Teşekkür ederim!" dedim. Demek ki kocam resimlerimi Kemal ile paylaşmıştı.

Kemal, "Masajı nerede yapacağım?" diye sorunca, kocam, "Yatakodasında daha rahat olur!" dedi. Yatakodasına girdiğimizde Kemal bana, "Siz soyunup uzanın Emel hanım!" dedi. Ben üzerimdekileri çıkarıp sütyen ve tanga külot ile kaldım, yatağa sırt üstü uzandım. Kemal, "Onları da çıkarın Emel hanım!" deyince sütyenimi ve külotumu da çıkardım, çırılçıplak uzandım. Kemal çantasını açtı, küçük şişelerde bulunan bazı sıvılar çıkardı, şifonyerin üzerine hazırladı. Sonra kendi üzerini çıkardı, altında tek boxeri kaldı. Kocam ise makyaj masanının önündeki sandaleyeye oturmuş bizi izliyordu. Ben Kemal'i amatör sanmıştım, ama gerçekten profesyonel masörmüş. Özellikle yorgun ayaklarımı masaj yağıyla uzun uzun ve yavaş yavaş yoğurdu. Ayaklarımdan bacaklarıma, bacaklarımdan memelerime geçti. Memelerimi yağlayarak okşayıp yoğurması çıldırttı beni. Hele memelerimden sonra amımı masajla okşamasına dayanamadım ve kısık kısık inleyerek orgazm oldum.

Sonra beni ters çevirip, omuzlarımı, sırtımı, bacaklarımı en son da götümün yanaklarını masajladı. Götümün yanaklarını ayırıp yoğrururken resmen büzüğümün açılıp kapandığını ve götümün içine hava girdiğini hissediyordum. Bir ara eline yağ almak için sol tarafımda bulunan şifonyere gittiğinde önüne baktım, Kemal'in boxeri yarağı zaptedemez olmuştu. Boxerin şişkinliğine bakacak olursak yarağı yılan ölüsü gibi birşey olmalıydı. Beni evire çevire, yağlaya yağlaya yaklaşık 45 dakika kadar masajla yoğurdu, vücudumda ellenmedik dokunmadık yer bırakmadı. Klitorisime ve büzüğüme dahi uzun uzun masaj yaptı. Bu 45 dakikalık sürede ben 2 kez orgazm olmuştum...

En son ben yüz üstü yatarken, Kemal, kocama, "Masaj kısmı bitti, mutlu son kısmına başlıyorum!" dedi. Kocam da, "Tamam!" diye onaylayınca, uzanıp yastığı aldı. Yastığı göbeğimin altına yerleştirip amımı götümü yükseltti. Ne yaptığını göremiyordum, fakat anladığım kadarıyla boxerini çıkarmıştı ve yarağını masaj yağıyla yağlıyordu. Bacaklarımın üstüne çıkarak götümüm yanaklarını iki eliyle ayırıp amıma yarağını dayadı. Amıma sokmaya başladığında, "Ahhh! Yavaş!" diye inledim. Yarağı bayağı büyük ve kalın, yarağının başı da mantar gibi olmalıydı ki, am dudaklarımın gerildiğini hissediyordum. Kemal, "Pardon Emel hanım!" deyip yavaş yavaş yarağını sokmaya devam etti. Yarağı amımın dibini bulduğunda, "Ahhhhh! Bu ne ya? Yarıldım! Bir daha bu amı nasıl kullanacağım?" diye söylenmeye başladım. Fakat yarağın amımı boşluk bırakmadan doldurması da hoşuma gitmişti. Kemal içimde biraz bekledikten sonra yarağını biraz çekip yeniden soktu. Böyle böyle alıştırarak sikmeye başladı. Artık tamamına yakınını çıkarıp sertçe köklüyordu. O kökledikçe de amımdan da acaip sesler çıkıyordu...

O pozisyonda beni 15 dakika inlete inlete siktikten sonra altımdan yastığı çekip kenara koydu. Belimden iki eliyle tutarak öne doğru kaldırıp önce dizlerimin üzerinde durdurdu, sonra başımı yatağa doğru bastırdı. O pozisyonda amımın tabak gibi açıldığından emindim. Kemal yatağın üstünde ayağa kalktı, çömelir gibi yapıp yarağını tutarak amıma üstten sokarak kökledi. Tabii o anda ben de bastım çığlığı, "Ahhh!" diye. Ben, "Yırttın amımı! Yavaş!" dedikçe Kemal durmak bilmiyor, makine gibi hızlı hızlı amıma pompalıyor, beni bağırta bağırta sikiyordu. Kocam ise, "Aşkım sesleri komşular duyacak şimdi!" diye korkuyordu. Sesim kesilmeyince yanıma gelip elimden tutarak, "Sessiz ol aşkım, rezil olacağız!" dedi. Kocamın elini sıkıca tutup bırakmadım. Kemal kökledikçe ben orgazm üstüne olurken sesim çok çıkmasın diye dudağımı ısırıyordum...

Bir süre sonra Kemal yarağını amımdan çıkarıp yataktan indi. Beni sırt üstü döndürüp, bacaklarımı ayırdı. Kollarını bacaklarımın altına sokarak beni kucağına aldı. Kemal ayakta, ben kucağındayken yarağını amıma sokmaya çalıştı, ama sokamadı. Amım ve Kemal'in yarağı masaj yağıyla vıcık vıcık olduğundan tam girecekken kayıp çıkıyordu. O sırada kocam yine hiç beklemediğim bir şekilde Kemal'in yarağını tutup amıma denk getirip girmesini sağladı. Tamamı girince kazığa oturmuş gibi oldum. Kemal beni kucağında hoplata hoplata sikmeye başladı. Boynuna sarılmıştım, alttan yarağı kökledikçe yüksek sesle inlememek için kendimi zor tutuyordum. Ben bir kez daha orgazm olurken, "Bastır aslanım, kökle, yırt amımı!" diye söyleniyordum. Kemal ise hızından ve sertliğinden birşey kaybetmeden sikiyordu...

Ayakta beni kucağında sikerken yorulmuştu. Beni yatağa sırt üstü yatırdı, bacaklarımı iyice ayırarak yarağını amıma yeniden geçirdi. Durmak duraklamak bilmeden köklüyordu. Bir süre de o pozisyonda siktikten sonra ben daha fazla dayanamadım ve "Artık yeter, kuruyorum, boşal artık!" diye yalvarmaya başladım. Kemal sanki bunu dememi bekliyormuş gibi amıma köklemişken böğüre böğüre içime boşalmaya başladı. İçime boşalmak için izin istememişti, demek ki önceden kocamla her detayı konuşup anlaşmışlardı ve kocam da izin vermişti. Dölleri durmak bilmiyor, amımın kenarlarından taşan döller yatağa damlıyordu. Boşalması bitince içimde biraz daha kalıp çekildi üzerimden. Yarağın çıkmasıyla amımdan dölleri yoğun bir şekilde akmaya başladı. Kemal, "Teşekkür ederim Emel hanım, umarım siz de en az benim kadar zevk almışsınızdır!" dediğinde, "Merak etme, aldım!" dedim. Yattığım şekilde yığılıp kalmıştım, doğrulacak dermanım bile yoktu.

Kemal giyinip çantasını hazırlarken, kocam, "300 Dolara anlaşmıştık değil mi?" diye parayı uzattı. Kemal ise kocamın uzattığı paradan sadece 100 Dolar alıp, "Evet, ama bu kadar yeterli!" dedi. Kocam, Kemal'i uğurlayıp yanıma geldiğinde ben tavana bakarak ölü gibi yatıyordum. Beni öyle görünce telaşlanmıştı, "Aşkım, iyi misin?" diye sordu. "İyim aşkım, teşekkür ederim, yaşadığım en güzel sikişti bu, sikilmek diye buna derim ben!" dedim. Ben öyle deyince kocam rahatlamıştı, dudaklarımdan öpüp, "Sevindim aşkım!" deyip soyundu ve yanıma uzandı. Fakat eli rahat durmuyor, parmaklarıyla amımın dudaklarını ayırıyor, amımdan halen süzülmekte olan döllerle oynuyordu. Merak edip ben de elimi onun sikine attığımda kalkık olduğunu hissettim. Aslında hiç dermanım yoktu, yine de, "Gel hadi aşkım!" deyip bacaklarımı ayırdım. Kocam sevinçle bacak arama girip beni sikmeye başladığında sikini hissetmiyordum bile. Her zamanki gibi hemen boşaldı...

Biraz uzanıp dinlendikten sonra kalkıp birlikte duşa girdik. Ilık suyun altında biraz kendime gelmiştim. Beni kocam yıkadı, her yerimi güzelce şampuanlayıp tertemiz yaptı. Beni yıkarken sikinin yeniden kalktığını fark ettiğimde kocama kıyamadım. "Hadi aşkım götümü sik!" deyip arkamı döndüm, duvardan tutunarak domaldım. Kemal sadece amımı siktiği için götüm Alanya'dan beri dinlenmişti. Kocam hemen sikini şampuanlayıp götüme soktu ve sikmeye başladı. Çok geçmeden de götümün içine boşaldı. Temizlenip banyodan çıktık. Kocam, Kemal'in dölleriyle vıcık vıcık olmuş çarşafı yeniledikten sonra yatağa uzandık. Kocam, "Seni çok seviyorum aşkım!" dediğinde, "Ben de seni çok seviyorum kocacığım!" deyip öptüm.

Evet, kocamı gerçekten çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüzde benim yarağa doymam için parayla sikici tutan fantastik bir koca sevilmez mi?

[Emel]

Seks Hikayeni Yolla « Fantastik Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Fantastik Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Fantastik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: