Fantastik Seks Hikayeleri!

Fortçuluktan Tostçuluğa!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Fortçuluktan Tostçuluğa! (Şahin 25 Y., Ankara)

Askerden yeni gelmiştim. Arkadaşım Bülent marangozdu, işi çok yoğundu ve yanına birini arıyordu. "Bana yardım edersin!" deyince işe başladık. Çok para kazanıyorduk. Boş zamanlarımızda Sakarya caddesinde içerdik, malum Ankara'nın güzel mekanı. Bir gün yine içerken Bülent saate bakıyordu, "Hadi kalkalım!" dedi, kalktık. Kızılay'dan körüklü otobüse bindik. Otobüs tıka basa dolu. Bülent hemen bir kadının arkasına geçti, başladı kadına dayanmaya. Benim daha önce böyle bir tecrübem olmadığı için çok tedirgindim, bir şey olur rezil oluruz diye. Ama kadının Bülent'e arkasını vererek kıvırmasını görünce yarağım kazık gibi oldu. Bülent bana kafasıyla (Gel sen de daya!) dercesine bir işaret verip hafif sağa kaydı. Ben de kadının götünün sol tarafına sürtünmeye başladım. Kadın iki sert yarağı birden arkasında hissedince çok mutlu olmuştu, koca götünü sağlı sollu kıvıra kıvıra ikimizi de külotlarımıza boşalttı.

O günden sonra Bülent'le birlikte sürekli otobüslerde kadınlara çiftli Fortçuluk yaptık. Bazen (ilk seferinde yaptığımız gibi) kadına ikimiz aynı anda arkadan dayıyorduk, bazen birimiz kadının önüne geçiyor, diğerimiz arkasında Tost yapıp kadını arkalı önlü Fortluyorduk. Otobüsten indiğimizde de hep yorum yapıp, o Fortladığımız kadını gerçekten tost yapıp siktiğimizin fantazisini kuruyorduk. Bu Tost yapıp sikme fantazisi bizi okadar azdırıyordu ki, geneleve gidip orospulara teklif ediyorduk. Tabii Tost teklifimizi kabul edecek bir orospu bulmak epey zordu. Uzun aramalar sonucu nihayet bir tanesi tamam dedi ve Tost yapıp birlikte siktik karıyı. Artık o orospunun abonesi olmuştuk, işten güçten vakit buldukça gidip Tost yapıyorduk.

Bülent evlenince bıraktı bu işleri. Ama ben tek başıma Fortçuluk yapmaya devam ettim. Evli kadınların ve kara çarşaflı kadınların Fortlanmak için bilerek tıka basa dolu otobüslere bindiğini bizzat kendi tecrübelerimle yaşadım. Hatta bazı evli erkeklerin otobüste karısını önüne alıp, karısının arkasını başka bir erkeğe davet çıkardığını bile yaşadım. Birçok evli adamın gözüne baka baka karısının götüne Fortçuluk yaptım. Bu durum 3 sene sonra ben de evlenene kadar devam etti.

Evlendim, bir kurumda memur olarak işe girdim. Karım ev hanımı, balık etli, koca götlü, güzel bir kadındır. Araba almak için para biriktiriyoruz, ama kese tam dolmuyor. Karım, "Ben de çalışmak istiyorum, hem para biriktiriz!" dedi. Karım çalışsa mecburen işe otobüsle gidip gelecekti. Ben de otobüslerin halini bildiğim için, "Ne işi? Hem sen ilkokul mezunusun, seni kim alır işe?" dedim. Amcasının kızı bir bankada çalışıyordu. Oradaki çaycı kız evlenecekmiş ve başka bir şehire gelin gidecekmiş, onun yerine karımı müdüre söylemiş, müdür de kabul etmiş. Ben de mecburen kabul ettim ve karım işe başladı. Ama bir süre sonra karımda bir değişim, bir mutluluk hissettim. Benimle sevişirken daha istekli, daha damardan veriyordu. Bir bakıma hoşuma gitti, ama kuşkulanmıştım.

Bir gün mesaiden sonra eve geldim, karım mutfakta yemek yapıyordu. Karım siyah bir etek giymiş, koca götünün hatları ortaya çıkmıştı. Yanına gidip, "Off şu göte bak, ne sikilir!" dediğimde, karım da gülümseyerek yemeğin altını kapattı ve "Ne duruyorsun, siksene!" dedi. Karım götten sikilmeyi de çok seviyordu. Daha nişanlıyken karımı götten sikmeye başlamıştım ve halen de her seviştiğimizde mutlaka en az bir kere götten sikerdim. "Sikeceğim merak etme, önce biraz Fortçuluk yapayım!" dediğimde, karım, "Fortçuluk da ne?" diye sordu. Karıma Fortçuluğun ne olduğunu açıklayıp, "Otobüste senin götüne de ne yaraklar değmiştir, ne dayamışlardır!" deyince, karım, "Ne diyorsun be, saçmalama!" dedi. Ben de, "Kızma aşkım, fantazi yapıyorum!" diyerek elimi eteğinin altına soktum. Karımın amı su gibi olmuş, külotunu bile ıslatmıştı. Fermuarımı açıp kazık gibi yarağımı çıkardım. Karımı tezgaha domalttım, eteğini beline topladım, külotunu aşağı sıyırdım. Arkasına yanaşıp amına geçirdim ve sikmeye başladım. Sikerken de, "Söyle karıcığım, otobüste götüne çok dayadılar mı? Dayadıklarında sen de zevk alıyor musun? Amın sulanıyor mu?" diye soruyordum. Karım cevap vermiyor, sadece amının sikilmesinin verdiği zevkle inliyordu. Karımın orgazm olduğunu hissedince ben de amına boşaldım.

Bu havayla ikinci postayı götten yapmak için oturup dinlenirken, Karım, "Sen de Fortçuluk yaptın mı?" diye sordu. Ben de dürüstçe anlatmaya başladım. Ben anlatırken karım inik yarağımı yeniden kaldırmak için okşuyordu. Her şeyi açık açık anlattım, adamın yanında karısına dayadığımdan tutun da, Bülent diye bir arkadaşımla birlikte aynı karıya birlikte dayadığımızı, Bülent'le olan fantazilerimizi ve hatta birlikte bir orospuyu tost yapıp siktiğimizi de anlattım. Anlatırken yarağım kazık gibi olmuştu ve karım iştahla sakso çekiyordu. Karım saksoyu bırakıp, "Tamam, bu hazır!" deyince, karımı masaya domaltıp bir posta da götünden siktim.

O gece yatakta karım, "Otobüste adamın karısına dayadığında adam kızıp tepki vermiyor muydu?" diye sorunca, "Galiba karısına dayamam adamın da hoşuna gidiyordu!" dedim. Sonra, "Peki, senin yanında bana dayasalardı, senin de hoşuna gider miydi?" diye sordu. "Denemeden bilemem, ama büyük ihtimalle hoşuma giderdi herhalde!" dedim. Karım sonra, "Peki, Bülent'le Tost yaptığınız orospu da zevk alıyor muydu sikilirken?" diye sordu. "Almaz mı? Hem de müthiş zevk alıyordu! Tabii bir de Bülent'in yarak büyük ve kalın olunca orospu zevkten bayılacaktı nerdeyse. Tost olmaktan zevk almayacak kadın yoktur herhalde. Sen de iki erkek tarafından aynı anda hem amından hem götünden sikilsen, sen de manyak zevk alırsın!" dedim. Karım birşey demedi, ama müthiş tahrik olmuştu, elini atıp yarağımı yokladı. Yarağımın yine kazık gibi olduğunu hissedince hemen beni üstüne çekti, bir posta daha sikiştik. Karım bu sefer daha isterik sikişmişti.

Karım Bülent'i tanımıyordu, ben de onun karısını tanımıyordum. Bir gün Bülent'i aradım, yine Sakarya caddesinde buluştuk, eski günleri konuşup içmeye başladık. Durumu kısaca anlattım. Bülent'ten, karımın bindiği otobüse binmesini, karımın Fortçulara nasıl tepki verdiğini öğrenmesini ve gelip bana durumu aktarmasını istedim. Karımın iş çıkış saatinde kalktık, otobüs durağında bekleyen karımı uzaktan Bülent'e gösterdim. Ben birahaneye geri döndüm ve Bülent'in geri gelmesini beklerken içmeye devam ettim.

Aradan iki saat geçti, ben bu arada tam Çakır olmuştum. Sonunda Bülent geri geldi ve anlatmaya başladı, "Ortak, öncelikle şunu söyleyim, yengem Fortçular için ideal bir hedef, hiç boş bırakmadılar yengemi. Dayayıp boşalan çekilince yerine hemen başkası geçip dayadı. Hatta daha fazla Fortlamasınlar diye ben geçtim yengemin arkasına, tabii aramızda mesafe bıraktım. Kızma ortak ama, ben mesafeyi korumak için çabaladıkça yengem götünü bana yasladı. Söylemeye utanıyorum ortak ama, yengem bir ara elini arkaya atıp yarağımı bile yokladı. Sonra da götünü bana sürte sürte beni de boşalttı. İnan elimde değildi ortak, o durumda benim yerimde hangi erkek olsa boşalırdı!" dedi.

Bunları dinlerken tuhaf duygulara kapılmıştım ve yarağım kalkmıştı. Hemen aklıma Bülent'in yarağı geldi, büyük ve kalındı, kesin karımın amı sulanmıştır diye düşündüm. İçmeye devam ettik. Anlaşılan Bülent karımdan çok etkilenmişti, karımın kocaman götüne övgüler yağdırarak, karımla hiç götten yapıp yapmadığımızı sordu. Ben de o kafayla, nişanlılık döneminden beri götten yaptığımızı, karımın götten de çok zevk aldığını söyledim. Bunu duyunca Bülent keyiflenmişti, "Aslında ortak, yanlış anlama da, o kadın eğer yengem olmasaydı, yemin ederim tam Tostluk idi. Valla o benim karım olsaydı, seninle birlikte sikmeyi çoktan teklif etmiştim..." dedi.

Bülent dolaylı yoldan da olsa karımı sikmekten bahsediyor, bu da garip bir şekilde beni tahrik ediyordu. Ben birden galeyana gelip, "Tamam lan, karımı birlikte sikelim! Ama sonra da senin karını sikeceğiz!" dedim. Bülent'in gözleri parladı ve "Tamam ortak, karımla zaten uzun zamandır öyle bir fantazimiz vardı!" dedi. Anlaşmıştık, önce benim karımı Tost yapıp sikecektik, sonra da Bülent'in karısını Tost yapacaktık. Bunu nasıl yapacağımız da planladık...

Bülent bir hafta boyunca karımın bindiği otobüse bindi ve karımın ineceği durağa kadar başkasına fırsat vermeden karımı kendisi Fortladı. Bülent'in anlattığına göre, artık karım Bülent'e iyice alışmış ve kendini başka kimseye Fortlattırmıyormuş, ineceği durakta inerken de dönüp Bülent'e gülümsüyormuş. Tabii karım bunları bana hiç anlatmıyordu.

Bir Cuma günü Bülent'le anlaştık, iş yerimden izin alıp onların bindiği otobüse ben de bindim. Kalabalıkta yavaş yavaş arkalara ilerlediğimde Bülent çoktan karımın arkasında yerini almış, Fortçuluğa başlamıştı. Karımın yüzünde bir mutluluk vardı, fakat ben kalabalıkta ilerleyip de karım beni karşısında görünce yüzü kıpkırmızı oldu. Karım benle selamlaştıktan sonra, Bülent'ten uzaklaşmak için bana sarıldı. O sırada ben Bülent'i sonradan görmüşüm gibi, "Vay, Bülent naber ya? Uzun zamandır görüşemiyoruz!" deyip, karımı Bülent'le tanıştırdım. Karım kendisini bir haftadır Fortlayan kişinin benim yakın arkadaşım Bülent olduğunu öğrenince paniklemiş ve bana daha bir sokulmuştu. Ama Bülent benle konuşurken karımın götüne dayamaya devam etti. Bülent'le eskiden başka karılara yaptığımız gibi şimdi karımı Tost halinde Fortluyorduk. Birkaç durak sonra karımın bana sımsıkı sarılarak kasılıp kalmasından orgazm olduğunu hissettim. Karımın kulağına eğildim ve "Bülent'in sana dayaması benim de hoşuma gitti! Eve gidip seni Tost yapalım mı?" diye sordum. Karım cevap vermedi, sadece bana sıkıca sarıldı.

İneceğimiz durağa yaklaşınca ben Bülent'e göz kırpıp, "Ortak, otobüsten inince Tost yiyelim mi? Ben ısmarlıyorum!" dedim. Bülent'in gözleri yine parlamıştı, "Yiyelim ortak! Haftaya da ben ısmarlarım!" dedi. Durakta indik, bizim eve gittik. Karım zaten heycanlıydı, eve girince daha çok heyecanlanmıştı. Biraz da utandığından olsa gerek Bülent'le göz göze gelmemeye çalışıyordu. Heyecanını atması için hemen karıma sarıldım, dudaklarından öptüm. Elimle de Bülent'e işaret verdim, yanaşması için. Aynı otobüste yaptığımız gibi Bülent gelip karımın arkasına dayandı. Ayakta üçlü dans eder gibiydik. Ben karımla öpüşürken Bülent de karımın boynunu öpüyor, ellerini aramıza sokup karımın göğüslerini okşuyor, bazen de bir elini aşağı indirip eteğin üstünden karımın amını götünü elliyordu. Karım okadar tahrik olmuştu ki, dudaklarımı adeta kemiriyordu. Biraz alışıp utangaçlığını atsın diye karımın yönünü Bülent'e çevirdim. Ben bu sefer karıma ben arkadan dayarken, Bülent karımın dudaklarına yumuldu ve öpüşmeye başladılar...

Üçümüz de müthiş zevk alıyorduk, ne zaman soyunduk, ne zaman yatak odasına gittik ve yatağa attık kendimizi farkında bile değildim. Karım bana sakso çekerken Bülent de karımın amına yumulmuş, amını yalıyor, dilini içine sokuyor, adeta karımı diliyle sikiyordu. Sonra Bülent'le yer değiştirdik. Ben amını yalarken karım da Bülent'in kalın yarağını iştahla yalıyor, taşaklarını emiyordu.

Bülent sonra yatağa sırtüstü yatıp karımı üstüne aldı, amına geçirip sikmeye başladı. Ben de karımın götünü yalamak için karımın arkasına geçtim. Yarak amına öyle güzel ve hızlı girip çıkıyordu ki, resmen karımın zevk suları akıyordu. Ben karımın götünü yalamaya başlayınca karım çıldırdı resmen, deli gibi inliyordu. Bülent karımı kollarıyla hapsedip kendine çekti ve hareketsiz kalarak, "Hadi ortak, Tost zamanı geldi!" dedi. Ben de karımın götüne soktum ve sikmeye başladım. Bülent'le eskiden kalma Tost tecrübemiz olduğu için güzel bir tempo yakaladık. Karımın amında ve götünde Lokomotif pistonu gibi çalışıyorduk...

O gece Bülent'le yer değiştirerek karımı Tost halinde üç posta siktik. Aldığımız zevk inanılmazdı, ama üçümüz de yorgunluktan harap olmuştuk, gece yarısına kadar ölü gibi yattık. Sonra Bülent evine gitti. Ertesi hafta sonu da onun evine gittik. Ben Bülent'in karısını sikerken, o da benim karımı sikti. Sonra Bülent'in karısını Tost yaptık, ardından da benim karımı. Böyle sikişmek dördümüzün de çok hoşuna gitmişti ve bunu her hafta sonu tekrarlama kararı aldık.

[Şahin]

Seks Hikayeni Yolla « Fantastik Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Fantastik Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Fantastik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: