Fantastik Seks Hikayeleri!

Garip Bir İntikam Hikayesi!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Garip Bir İntikam Hikayesi! (Oktay 22 Y., Afyon)

Ben Oktay, üniversitede okuyan, gelene geçene çakma derdinde olan, 22 yaşında, 1.77 boyunda, kumral ve yakışıklı biriyim. Bu garip intikam hikayesi şöyle başladı: Ev arkadaşım Ersin'le birlikte üniversiteden Nagihan ve Selma adında iki verişken kız düşürdük. İkimiz de Nagihan'ı sikmek istiyorduk, Nagihan daha alımlıydı, memeleri daha küçüktü ama yüzü çok güzeldi, yani kendine özgü bir seksapalitesi vardı. Selma'nın ise memeleri ve götü kocamandı, ama yüzü pek güzel değildi. İkisi de esmer idi. Bu iki kızı eve attık, yemek yedik, içki içtik. Klasik muhabbetten sonra, bakireliği nasıl kaybettik ağlamaları. Kollarda teselli kısmında Ersin kaptı Nagihan'ı. Onlar salonda yiyişmeye başlayınca, mecburen ben de Selma'yı alıp odama götürdüm ve siktim. İyi sikişiyordu kaltak, zevk aldım, özellikle kucağımda zıplarken memelerini emmek çok keyifliydi. Sabah duşta Nagihan'ı çıplak gördüm, ama sikemedim, vermedi kaltak...

Ersin'in handikapı nişanlısı Nehir'di. Ela gözlü, sarışın, harika fizikli, çok sexy bir hatun idi Nehir. Liseden beri birbirlerine deli gibi aşıktılar. Bize yakın bir ilçede okuyordu, sık sık gelirdi Ersin'i ziyarete. Nagihan'la Selma'yı sikmemizin üstünden iki hafta geçmişti. Bizim esmer orospuların ağzı durmamış, Nehir mevzuyu duymuş ve olay kopmuştu. Nehir bize her geldiğinde odalarına çekilip sabaha kadar sikişirlerdi, inlemeleri uyutmazdı beni. Ama bu sefer geldiğinde sabaha kadar tartışıp kavga ettiler. Nehir'in Ersin'e ettiği ağza alınmayacak küfürler, ağır tehditler, intikam yeminleri, Ersin'in affedilmek için köpek gibi yalvarmaları uyutmadı beni. Nehir aslında kibar, hanım hanımcık bir hatundu, ama o gece bir erkekten bile beklenmeyecek küfürler ve tehditler savuruyordu Ersin'e, aldatılmayı gururuna yedirememişti kızcağız. Olayın benimle hiç alakası olmadığı halde ben bile tırsmıştım Nehir'in bu halinden...

Sabah Nehir, Ersin'e, "İki gün süren var orospu çocuğu, düşün taşın kararını ver!" diyerek, kahvaltı bile yapmadan kapıyı çarpıp evden çıkıp gitti. Ersin'e sordum, "Noluyor lan?" diye. Ersin'in hali içler acısıydı, ağlamaklı bir halde, "Ben bittim, mahvoldum! Nehir nişanı bozacak, nişan bozulursa da abileri beni yaşatmaz, sadece benle de bitmez bu iş, anneme ve kızkardeşime de kötülük yaparlar. Abileri mafya gibi, çok belalı insanlar!" dedi. Ben de, "Ee, ne duruyorsun o zaman, arkasından git kızın, yalvar, gönlünü al, barışın!" dedim. Ersin, "Durum bildiğin gibi değil, barışmak için bazı şartlar koştu!" dedi.

Ben de, "Yerine getir o halde kızın şartlarını!" dedim. Ersin, "Nasıl yerine getireyim, olmayacak şeyler istedi!" dedi. "Ne gibi?" dediğimde, "O da beni aldatacakmış, hem de benim bulacağım biriyle ve gözümün önünde, ben izlerken sikişecekmiş. Dahası da var, ama o şartını kimseye anlatamam. Anca isteklerinin hepsini yerine getirirsem beni affedecekmiş!" dedi. Ben tabii şoklardayım. Ersin kara kara düşünüp, "Nehir bana iki gün süre verdi, iki günde kimi bulacağım? Hem ben elin adamına gidip nasıl 'Nişanlımı siker misin?' derim?" dedi.

Aslında ben dünden razıyıdım Nehir'i sikmeye, kızı daha ilk gördüğümde resmen ağzımın suyu akmıştı. Ama bunu Ersin'e öneremezdim. Onun yerine, "Harbiden işin zor!" diyebildim. Ersin biraz sessiz kaldıktan sonra, "Sen yapar mısın?" diye sordu. Ben şaşırmış gibi yaparak, "Anlamadım? Benden Nehir'i sikmemi mi istiyorsun? Yapamam, başka birini bul, arkadaşın nişanlısını sikmek bizim kitabımızda yazmaz!" diye yalandan racon kestim. Ersin de, "Kimi bulayım lan? Hem sen olayın iç yüzünü biliyorsun zaten..." diye yalvarmaya başladı. Sonunda ben de mecburiyetten kabul etmiş ayağına yatarak kabul ettim...

Cuma akşamı Nehir eve geldi, elinde bir de sporcu çantası vardı. Nehir'in yüzü hiç gülmüyordu, bana selam bile vermemişti. Ersin'e duyduğu öfke ve intikam kararlılığı gözlerinden okunuyordu. Salona geçince bana, "Demek beni sen sikeceksin? Ama bütün kontrol bende olacak, tamam mı?" dedi. Ben, "Tamam!" deyince, Ersin'e, "Nerde siktin o kaltağı lan götveren?" diye sordu. Ersin salondaki kanepeyi gösterdi. Nehir bir sandalye alıp kanepenin önüne koydu, Ersin'i oturttu. Sonra çantadaki sürprizler başladı. İp çıkardı, Ersin'in ellerini bağladı. Kollarını kaldırıp, tişörtünü sıyırıp kafasından ensenine aşırdı tişörtü. Sonra pantolunu çıkardı, "Hareket etmeden izleyeceksin götüne koyduğumun piçi!" deyip ayaklarını da iple bağladı.

Sonra da Ersin'in karşısında benimle ayakta öpüşmeye başladı. Öpüşürken birden durup, Ersin'e, "Gözlerini benden ayırma piç!" deyip tekrar benimle ateşlice öpüşmeye devam etti. Biraz öpüşüp, striptiz yapar gibi üzerinden bir parça giysi çıkarıyordu. Sutyenini çıkardığında ise memelerini emdirdi bana. Ben memelerini emerken, Ersin'e sürekli, "Buraya bak lan orospu çocuğu!" diyordu. Eteğini ve külodunu da çıkarıp çırılçıplak kaldıktan sonra da benim elbiselerimi çıkardı, beni de çırılçıplak bıraktı. Sikim çoktan kalkmıştı tabii. Dudaklarımdan öperek önümde çömeldi, sikimi yaladı biraz. Sonra çantadan kondom çıkarıp sikime taktı.

Kanepeye sırtüstü uzanıp bacaklarını ayırdı ve "Amım güzel mi?" diye sordu. Ben yutkunarak, "Çok güzel!" diyebildim. "Yalamak ister misin?" dediğinde cevap bile vermedim, hemen yumuldum amına, yalamaya başladım. O anda Ersin'in yanımızda olduğunu bile unutmuştum, şapırdata şapırdata ve müthiş zevk alarak yalıyordum. Nehir de Ersin'e, "İyi bak lan piç, ihanet ettiğin amı nasıl yiyorlar!" deyip, durmadan, "Ohhhh, yala erkeğim!" diye inliyordu. Ben önce Nehir'in Ersin'i kızdırmak için yalandan inlediğini düşünmüştüm, ama başımı amına bastırarak kasılıp titreme başlayınca gerçek olduğunu anladım. Az sonra zaten orgazm olup amının sularını ağzıma akıttı...

Orgazm titremeleri bitince beni üstüne çağırdı, amının suları bulaşmış dudaklarımı yalayıp öptü. Elini sikime atıp, sikimi amının girişine yerleştirdi. Bana sadece yüklenmek kalmıştı. Yüklenip hepsini soktuğumda, "Ohhhh!" diye inledi. Ben sikmeye başladığımda, "Ohhhh, keşke kızlığımı bu götverene değil de sana verseymişim, sik erkeğim, bu gavat bu amın kıymetini bilmedi, ohhhh!" dedi. Ersin, "Nehir..." dediğinde, "Sus lan götveren, konuşma, izle sadece!" diye bağırdı. O an Nehir'in gözlerindeki öfkeyi görmek beni bile ürkütmüştü.

Ersin'e olan öfkesi bir türlü geçmiyor, "Bu onursuz gavat her haltı yer, sonra pişmanlıktan anasını bile siktirir!" diyordu. Ersin yine, "Nehir..." diye ağlamaklı bir ses çıkarınca, Nehir, "Sus lan piç!" diyerek beni üstünden itip ayağa kalktı. Ersin'in karşısına dikilip, dişlerini gıcırdatarak, "Memlekette olsaydık ananla bacını da siktirirdim, var mı lan itirazın?" deyince, Ersin sadece hayır anlamında başını salladı. Nehir bu sefer kucağıma oturdu ve sikimi amına aldı, öpüşerek sikişmeye devam ettik. Üstümde inleyerek hırsla zıplarken bana da hayatımın en keyif aldığım sikişmesini yaşatıyordu...

Sonra kalkıp kucağıma ters oturdu, sikimi yine amına alıp Ersin'in gözünün içine bakarak üstümde zıplamaya başladı. Bir süre sonra durup, "Götümü beğendin mi? Sikmek ister misin?" diye sordu. Beğenmeyi bırak, normal şartlarda Nehir'in götünü sikebilmek için kendi götümü bile feda edebilirdim. Ama sadece, "Hı hı!" dedim. Nehir, "Götüme bu gavat koyamadı, ama sen koyacaksın!" dedi. Ersin'den itiraz gelince kucağımdan kalkıp, "Senin fikrini soran olmadı götveren!" diyerek bir tokat yapıştırdı. Sonra ellerini Ersin'in dizlerine koyup domaldı ve bana, "Hadi koy götüme, sik götümü!" dedi.

Ayağa kalktım, götünün yanaklarını ayırıp göt deliğine türkürük bıraktım. Sikimin başını deliğine dayayıp bastırmaya başladım. Götü hiç sikilmediği için girmekte zorlanıyordum. Ben zorlarken Nehir de götünü sikime bastırıyordu. Derken Nehir'in, "Ağhhhhh!" diye acı feryadıyla birlikte götünü yara yara girmeye başladım. Nehir hem acıyla bağırıyor, hem de hırsla götünü sikime bastırıyordu. Köküne kadar soktuğumda biraz zevkini çıkarayım diye içinde beklerken, Nehir, "Hadi, ne duruyorsun, siksene!" dedi. Ben de götüne pompalamaya başladım...

Ben Nehir'in götünü büyük bir zevkle sikerken ara sıra Ersin'e bakıyordum, yüzünde garip bir ifade vardı. Az sonra Nehir, "Şuna bak hele, götverenin siki kalktı! Evleneceği karıyı kucağında sikiyorlar, siki kalkıyor onursuz piçin!" diyerek Ersin'in boxerini indirdi. Ersin galiba Nehir sakso çekecek veya eliyle boşaltacak diye umutlanmıştı, ama Nehir, "Nah dokunurum sikine!" diyerek umutlarını kırdı. Ben bu arada Nehir'in götünü sikmeye devam ediyorum. Nehir elini amına atıp hızlı hızlı okşayarak benden de hızlanmamı istedi, orgazm olmak üzereydi galiba. Hızlandım. Nehir'in orgazm titremeleri başlayınca ben de boşaldım. Hayatımın en yoğun boşalmasıydı, döllerim kondomu delecek gibiydi.

Nehir'in götünden çıktım. Ersin siki kalkık kaldı, ama Nehir'in sürprizi bitmemişti. Bana, "Bu piçe neden götveren dediğimi göreceksin şimdi!" diyerek çantadan strapon çıkardı. Ersin, "Lütfen Oktay'ın yanında yapma!" dese de Nehir dinlemedi, straponu beline bağladı. Sikimdeki kondomu çıkarıp strapona taktı, döllerimi strapona sürüp kondomu çıkardı. Benim dölümle Ersin'in götünü sikecekti, çok ağır bir intikamdı. Ersin'in ayaklarını çözüp, tüm yalvarmalarına rağmen sandalyeden kaldırıp kanepeye domalttı. Arkasına yanaşıp straponu götüne tek seferde kökledi. Ersin'in bu kadar kolay almasına hayret etmiştim, sesi bile çıkmamıştı.

Nehir küfürler ederek hırsla sikiyordu Ersin'in götünü. Bir ara durup, "Söyle lan götveren, beni birdaha aldatacak mısın?" diye sordu. Ersin, "Yemin ederim birdaha asla aldatmayacağım! Lütfen aşkım durma, devam et!" deyip götünü strapona doğru bastırınca ben şok oldum. Nehir, "Hadi iyisin yine! Şimdilik affediyorum, ama birdaha dişi sineğe bile baktığını duyarsam abilerime havale ederim seni!" diyerek sikmeye devam etti. Az sonra Ersin böğürür gibi ses çıkarınca Nehir tekrar durdu. O anda farkettim, Ersin boşalmıştı, dölleri kanepenin üstüne damlıyordu.

Ben şaşkın şaşkın bakarken toparlandılar. Nehir önce Ersin'in ellerini çözdü, sonra da belindeki straponu çıkarıp öpüşmeye başladılar. Onları izlerken sikim kalkmıştı. Ben artık bundan sonra hep üçlü sikişiriz diye düşünerek yanlarına gidip Nehir'in götünü avuçladım. Ama Nehir elimi tutup, "Bir daha bana dokunursan kırdırırm o elini! Bu akşam yaşananları da unut, bir daha olmayacak! Şimdi kaybol, gözüme görünme!" dedi. Bir şey diyemeden boynumu büküp odama gittim :(

[Oktay]

Seks Hikayeni Yolla « Fantastik Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Fantastik Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Fantastik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: