Fantastik Seks Hikayeleri!

İki Saatçik Sık Dişini!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

İki Saatçik Sık Dişini! (Handan 36 Y., İstanbul)

Merhaba. Ben 36 yaşında bir ev hanımıyım. Kocamla 17 yıldır evliyiz. Görücü usulü ile evlenmiştik. Kocamdan başka hiç bir erkekle ilişkim olmamıştı. Kocam dolmuş şoförü ve kendine ait minibüsü var. Son 2 yıldır kocam olacak domuz kumar illetine dadanmıştı. Eve geç saatlerde gelir, iş yoğunluğundan bahsederdi, fakat buna rağmen kıt kanaat geçinirdik, evimiz de kiraydı. Üstelik minibüse de ipotek konulmuştu. Geçim derdi yüzünden kocamla cinsel hayatımız da bitmiş, 2-3 ayda bir ben zorlarsam sikişiyorduk, onda da yarım yamalak ve tatminsiz bir sikiş oluyordu.

Kocamda son zamanlarda iyice bir durgunluk vardı. Birgün ağzındaki baklayı çıkardı ve "Karıcığım, kumardan Osman diye bir arkadaşa yüklüce borçlandım, minibüse sırf bundan dolayı ipotek koydurdu... Borcu da ödeyemiyorum..." dedi. "Eee?" dedim. "Karıcığım zor durumdayız, bana yardımcı ol. Bu arkadaşım, borcuna ve ipoteğin kaldırılmasına karşılık seninle 2 saat geçirmek istiyor!" demesin mi? Beynimden vurulmuşa döndüm, "Neee?" diye bağırdım ve "Aşağılık adam, bana bunu da mı yapacaktın, pezevenk herif, beni mi teklif ettin?" diye kızdım. Kocam ise halen, "Karıcığım, bakkala borç, manava borç, kirayı bile ödeyemiyoruz... Minübüs de elimizden giderse tamamen biteriz... Lütfen yardımcı ol, başka çaremiz yok... Yuvamızı düşün... Çocuklarımızı düşün... Kumara da tövbe ettim!" diye ağlamaya başladı.

"Allah belanı versin, pislik adam!" dedim. Kocam halen aynı şeyleri tekrarlayıp, "Lütfen kabul et! Lütfen, sadece bir kez olacak..." diye yalvarıyordu. Gerçekten de zor durumdaydık, yiyecek lokmaya muhtaçtık, üstelik birikmiş kira borcumuzu bu ay ödeyemezsek evden de atılacaktık. Çaresizce, "Peki tamam!" dedim. Kocam, "Sağol karıcığım... Yarın öğlen saat 1'de Osman'la geleceğiz... Zaten çocuklar da okulda olacak..." dedi. O gece kocama olan öfkemden gözüme uyku girmedi...

Ertesi gün öğlen kocam arkadaşıyla eve geldi. Osman dediği adam 1.70 boyunda, esmer, 40 yaşlarında biriydi. Beni görünce gülümseyip selam verdi, ben utancımdan kıpkırmızı olmuştum. Ben mahcup mahcup dikilirken, deyyus kocam Osman'ı yatak odamıza götürdü. Az sonra da yanıma gelip, "Hadi karıcığım odaya gir... İki saatçik sık dişini!" demez mi? Sinirden ağlayacak durumdaydım ve ayaklarım gitmek istemiyordu. Kocam, "Hadi karıcığım!" deyip beni hafifçe itekleyip yatak odamızın kapısının önüne götürdü ve "Hadi, sen odaya gir ben evden çıkacağım!" dedi. İyice godoş olmuştu kocam, beni zorla adamın koynuna sokuyordu. İçimden, böyle kocanın gözü kör olsun diyordum, yuvam dağılmasın diye elin adamıyla sikişecektim.

Odaya utana sıkıla girdim ki, istemsizce, "Hiiiiii!" demişim. Osman çırılçıplak yatağa uzanmıştı, siki taşağı meydandaydı. Bana gülümseyerek, "Utanma güzelim, gel iki saatliğine karı koca olacağız!" dedi. Kocamdan başka ilk defa karşımda çıplak erkek görüyordum. Osman, "Soyun hadi güzelim!" deyince arkamı dönüp üstümdekileri çıkarmaya başladım, Osman'a bakmıyordum bile. Külot ve sutyenimle kalınca dönüp yatağa baktığımda gözlerim faltaşı gibi açıldı. Ben elbisemi çıkarırken adamın siki kalkmıştı bile. Sikini sıvazlayarak, "Sutyeni de çıkar güzelim!" dedi. Çaresizce çıkardım. Memelerimi görünce, "Üfff, ne güzel memelerin var, tam yalamalık!" dedi. Ben utancımdan yerin dibine girmişken, "Şimdi de külodunu çıkar güzelim!" dedi.

Külodumu da indirip çıkardığımda Osman yataktan kalkıp bana sarıldı. Adamın kollarında hem utançtan, hem sinirden tir tir titriyordum, bayılacak gibi olmuştum. Osman, "Çekinme güzelim. İki saatliğine beni kocan gibi hayal et!" dedi. Adamın koca sikini amımın üstünde hissetmiştim, ellerini de arkama atmış götümü avuçlamıştı. Ayakta beni öpmeye başladı, dudaklarımdan öpüyordu. Ben tabii karşılık vermiyordum. "Ama böyle yapma güzelim, sen de karşılık ver! Sen zevk almazsan ben zevk almam, ben zevk almazsam da kocanın borcunu silmem!" dedi. Artık dönüşü olmayan bir yola girmiştim, olan olmuştu artık. Mecburen karşılık verdim ve öpüşmeye başladık. Dudaklarımız birbirine kenetlenmiş, dillerimiz içerde çılgınlar gibi sevişiyordu. İçime bir ürperti girmişti, ilk kez kocam haricinde bir adamla ayakta çırılçıplak sevişiyordum...

Osman beni nazikçe yatağa yatırdı, memelerimi öpmeye başladı, dudaklarıyla meme uçlarımı sündürüyor, öpüp, yalayıp, emiyordu. İçim bir hoş olmuştu, meme uçlarım sertleşmişti. Elini amcığıma atıp okşamaya başladığında, aldığım zevkten utanarak, "Yapma lütfen!" diyebildim. Osman iyice iştahlanmıştı, elimi tutup sikine götürdü ve "Okşa güzelim küçük Osmanı!" dedi. Siki hem sert hem de sıcacıktı, okşamaya başladım. İrice bir siki vardı, mor damarları vardı. İyice heyecanlanmıştım, isteksiz başlamıştım, ama içim sıcacıktı şimdi. O ise memelerimi hafif hafif ısırıyor, beni kudurtuyordu. Amımı hafif hafif parmaklıyor, "Ohhh güzelim, amın ıslanmış, şelale gibisin!" diyordu. Adam işi biliyordu, klitorismle oynamaya başladığında, yine istemsizce, "Yapma!" demişim.

Memelerimden sonra göbeğimi ve göbek deliğimi yaladı hafif hafif. Sonra bacaklarımı açıp amcığımın karşısına geçti ve "Ohşşş, ne güzel amcığın var!" dedi. O an adama istemsizce gülümsediğimin farkına vardım, iltifat etmesi hoşuma gitmişti. Klitorisime ve amımın dudaklarına öpücükler konduruyordu. Kocamla çoktan beri sikişmediğimizden dolayı iyice azmıştım. Amımı yalamaya başladığında ben de saçlarından tutup yüzünü amıma bastırdım. Osman iyice şevke gelip amcığımı resmen yemeye başladı, ben ise zevkten ölecektim. Arada dilini içime sokunca bir hoş oluyordum, "Yapma lütfen!" diye isterik isterik inliyordum. İki eliyle de götümün yanaklarını kavrayıp sıkıyordu. Ben sonunda, "Öldürdün beni Osman!" diyerek orgazmın doruklarında seller sular gibi aktım. Osman beni resmen diliyle sikip orgazm etmişti...

Osman doğrulup, "Hadi güzelim, sikimi biraz yala!" dedi. Şaşkınlığımı suratımdan okumuştu sanki. "Ne o, kocanınkini ağzına almıyor musun?" dedi. "Hayır, kocamla yaptığımızda klasik yaparız..." dedim. Sikini ağzıma getirdi ve "Dudaklarını arala!" dedi. Dudaklarımı araladığımda sikinin başını ağzıma soktu ve "Em!" dedi. Sikinin başı sıcacıktı, tadı da elma şekeri gibiydi. Ben emerken Osman zevkten inliyordu. Ona zevk vermek beni heyecanlandırmıştı, sikini iştahla emiyordum. Ağzımdan çıkardığımda, "Devam et!" dedi. Sağ eliyle kafamı tutuyordu, "Dilini de kullan!" dedi. Dilimi sikinin başında dezdiriyor, tam sikinin deliğini dilliyordum. Osman ise, "Ohhhhşşşş!" diye çıldırıyordu.

Kocam gibi odun değildi, seks oyunlarını çok iyi biliyordu hınzır adam. "Senin gibi şehvetli bir kadın istese daha fazlasını alır ağzına!" dedi. Sikini alabildiğim yerine kadar ağzıma aldım. "Aferin güzelim, sen bu iş için yaratılmışsın, çok güzel yapıyorsun! Taşaklarımı da okşa!" dedi. Siki ağzımdayken taşaklarını okşuyordum, Osman da zevkle inliyordu, isterik bir erkekti. "Şimdi de götümü parmakla!" dediğinde şaşırmıştım. "Hadi güzelim, parmakla!" dediğinde işaret parmağımla göt deliğine parmak atmaya başladım. Osman böğürür gibi inliyordu...

Sonunda, "Yeter güzelim, patlayacağım, gel şöyle!" deyip bacaklarımı ayırdı ve "Şu güzelim amcığına bir gireyim!" dedi. Eliyle sikini tutup amcığıma pat pat vurmaya başladı. "Yapma Osman, bir hoş oluyorum!" dedim. Sonra sikini amımın dudakları arasına sürtmeye başladı. İyice sulanmıştım, artık dayanamıyordum, Osman'ı kendime çekip, "Hadi erkeğim sokkk!" dedim usulca. Osman, "Ohşşş yavrum!" deyip amıma sikinin yarısını sokunca ince bir çığlık attım, biraz zevkle karışık canım yanmıştı. "Erkeğim yavaş, amıma kaç aydır birşey girmiyor!" dedim. Bunu duyan Osman iyice çıldırmıştı, sikini çıkardı, yeniden sokup biraz daha yüklendi. "Lütfen yavaş!" diyerek Osman'a sıkıca sarıldım. Osman birden yüklenip hepsini soktuğunda resmen ciyakladım. Amımın dibine kadar girmişti...

Sikmeye başladı. Sikerken dibine kadar köklüyordu. Benim inlemekten nefesim kesilmiş, içim bir hoş olmuştu, tüm vücudum yanıyor gibi kendimi sıcacık hissediyordum. Sanırım gerçek seks buydu. İlk defa sikişmenin tadını doyasıya çıkarıyordum. "Ohhh, erkeğim, durma, sikk beni!" diye haykırıyordum. Osman da çıldırmıştı, halinden memnun şekilde amıma dipliyordu. Böyle yaklaşık 15-20 dakika sikti beni. Yeniden orgazm olmuştum, "Yeterrr, dur nolursun, bitirdin beni!" deyip kendime çekerek dudaklarına yumuldum. Osman sikini amımdan çıkaracağında, "Çıkma, hep böyle içimde kal!" dedim.

Osman, "Bir de köpekleme sikeyim senin şu güzel amını!" dediğinde ne demek istediğini anlamamıştım. Osman doğruldu. Benimse üzerimde orgazm sarhoşluğu vardı. Beni de doğrulttu, dudaklarımdan öptü ve "Hadi!" dedi. "Nasıl olacak?" dedim zevk sarhoşu bir şekilde. "Gel göstereyim!" dedi. Beni güzelce dört ayak üstü yapıp belimi eğdi. Götüm havaya dikilmişti. Arkama geçip, "Yavrum ne güzel götün var!" deyip okşayıp, arada şap şap vuruyor, öpücüklere boğuyordu götümün yanaklarını. Sonra sikini amcığıma dayadı, tekrar sokup sikmeye başladı. Belimden tutmuş, sert şekilde sikiyordu beni. Sikerken 'Şap, şap, şap!' sesler çıkarken bense inim inim inliyor, çığlıklar atıyordum, ikimiz de zevkin doruklarındaydık. Sonra ellerini belimden çekip memelerimi kavradı ve daha sert sokmaya başladı. 5 dakika sonra ise, "Ohhhhşşş, geliyorum güzelim!" diye inledi.

"İçime boşalma!" dediğimde, "Birşey olmaz!" deyip memelerimi biraz daha sıkıp amımda gidip gelmeye devam etti. İkimiz de çığlık çığlığa inliyorduk. Amcığım adeta yanıyordu, orgazmın doruklarında kendimden geçmiştim. Osman böğürerek döllerini içime akıttıktan sonra çekilip yatağa attı kendini. "Ihh, ıhh!" diye nefes alıyordu, yorulmuştu. Amımdan döller akıyordu, peçeteyle sildim. İçime boşalmıştı ama ben mutluluktan uçuyordum.

Biraz dinlendikten sonra Osman dudaklarımdan öpüp, "Çok ateşli bir kadınsın!" dedi. Gerçi ben de kendime şaşmıştım, ilk başta utana sıkıla ve istemeye istemeye başlayan bu sikiş, evlilik hayatımda asla ulaşamadığım bir doruk noktasına ulaşmıştı. Ben de Osmanın dudaklarından öpüp, "Çok güzel sikiyorsun erkeğim, beni uçurdun!" dedim. Kalktık, beraber banyoya gittik. Osman işerken, ben amımdaki dölleri temizledim, banyoda aynı karı koca gibiydik.

Birlikte duş aldıktan sonra sarmaş dolaş ve çıplak olarak odaya geri döndük. Osman yatağa sırtüstü uzandı, siki şimdi sönmüş, pörsümüştü. Daha vaktimiz vardı, "Erkeğim gitmeden önce bir daha yapalım mı?" dedim. "Biraz dinleneyim, yordun beni azgın karı!" deyip götüme bir şaplak attı. Ben de yanına uzandım, öpüşmeye başladık. Memelerimi okşuyor, götümü elliyordu. Ben de sikini elliyordum, fakat hareketlenme yoktu. "Hadi erkeğim, kaldır şunu!" dedim. "Sen kaldır!" deyip beni ters olarak üzerine çekti. O benim amcığımı yalıyor, ben de sikini okşuyor, öpüyor, ağzıma alıyordum. Siki biraz şişiyor gibiydi, ama ilk kıvamında değildi. Osman, "Götümü parmakla yavrum!" dedi. İşaret parmağımı götüne soktuğumda Osman inlemeye başladı. O da benim göt deliğimi parmaklamaya başlamıştı. Ben, "Yapma Osman!" dedikçe Osman tahrik oluyor, parmağının tamamını götüme sokuyordu. Bunca yıllık evliliğimde kocamla bunların hiçbirini yaşamamıştım...

Siki yine dikilmeye başladı. Sikini ağzıma alıp, taşaklarını da okşayınca siki iyice sertleşti. Bana, "Sikimin üstüne bin!" dedi. Ata biner gibi çıktım üstüne, sikini kavrayıp amıma sürtmeye başladım, sonra amımın deliğine denk getirip üstüne oturdum. Belimden iki eliyle tutup beni zıplatmaya başladı. Ben zıpladıkça sikinin tamamı içime giriyordu. Ben durunca alttan götünü hareket ettirip beni zıplatıyordu. Her zıplamamda memelerim hop hop oynuyor, Osman da onları sıkıyordu. Daha önce hiç tatmadığım bir zevk içinde sikişiyorduk. Ben zevkten çığlık attıkça, Osman alttan daha bir gaddarca köklüyordu...

Sonra beni sırt üstü yatırıp bacaklarımı omzuna aldı, sikini amcığıma birden kökledi ve sikmeye devam etti. Ben yine orgazm olup, "Osman bitirdin beni yine!" deyince, "Buna bacak omuzda derler yavrum, bu da güzel sikiştir!" deyip kökledikçe kökledi. Amımdan resmen sular akıyor, şlap şlap diye sesler çıkıyordu. Osman üstümde abandıkça ben altında zevkten çığlık çığlığa bağırıyordum. Böyle de 15-20 dakika sikiştik. Vücudumdaki bütün kemiklerin sızladığını hissediyordum, ama aldığım zevk çok daha fazlaydı. Sonra tekrar beni kucağına alıp zıplatmaya başladı. Ellerimiz birbirine kenetlenmişti. Ben yeniden orgazm olmak üzereydim...

Sonunda Osman, "Geliyorum, geliyorum!" deyip birden amımın içine döllerini boca etti. Ama boşalırken öyle bir haykırmıştı ki, siki kırıldı sandım. İkimiz de aynı anda boşalmış, soluk soluğa kalmış, ama sikişin de tadını çıkarmıştık. Yatağa yığıldık kaldık. Amcığımdan yine onun dölleri akıyordu. Osman'a sarılıp öpücüklere boğdum. Gavat kocam sayesinde hayatımda ilk defa gerçek sikişin tadını almıştım. Çok mutluydum, hatta kocamın kumar borcunu bile umursamıyordum artık.

Osman saatine bakıp, "Ben gitsem iyi olacak, gavat kocanla iki saatliğine anlaşmıştık. Ama tadın damağımda kaldı, karım bile senin kadar istekli değil, dişi kısrağım benim!" dediğinde şaşırmıştım. "Ay sen evli miydin, kim bilir karını nasıl sikiyorsundur!" dedim. Osman, "Siksem ne olacak, senin verdiğin zevki asla veremez!" deyince, ben de, "Bundan sonra her zaman beklerim Osman'ım!" dedim. Telefon numaralarımızı aldık. Osman giyinip çıktı evden, ben de odayı havalandırdım, her tarafı döl ve am suyu olmuş çarşafı değiştirdim. Sonra da duş alıp giyindim...

Mutuluktan uçuyordum resmen, ama kocam eve gelince hemen öfkeli yüz ifademe büründüm. Kocam bana sarılıp, "Karıcığım sana minnettarım, yuvamızı kurtardın, minibüsün ipoteğini kaldırttın. O hayvan Osman canını yakmadı ya senin?" dedi. Ben de kızgınmışım gibi bir ifadeyle, "Defol pis herif, senin yüzünden resmen orospu oldum, olmaz olsun senin gibi koca!" dedim. Ama amcığım halen Osman'ın sikini istiyordu...

Sonraki günlerde Osman'la telefonlaşıp, kocamın işte olduğu zamanlarda haftada 2-3 kez buluşup sikiştik. Azgın erkeğimle yeni pozisyonlar denedik. Beni her defasında zevkin doruklarına çıkarmaya devam ediyor Osman'ım :)

[Handan]

Seks Hikayeni Yolla « Fantastik Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Fantastik Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Fantastik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: