Fantastik Seks Hikayeleri!

İntikam Böyle Alınır!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

İntikam Böyle Alınır! (Fatma 31 Y., Muğla)

Merhaba, ben Fatma, 31 yaşında, esmer, 1.60 boyunda, güzel, alımlı bir bayanım. Kocam benle aynı yaşta, birbirimizi severek evlendik. Cinsel hayatımız düzenli, hemen hemen her gün seks yapmaktaydık. Kocam bana karşı ilgili sevecen anlayışlı birisiydi, yani anlayacağınız her konuda uyumlu bir çift idik. Fakat bu durum bir gün ablamın beni aramasıyla değişik bir hal aldı.

Ablam telefonda ağlamaklı bir sesle, moralinin bozuk olduğunu, beni görmek istediğini söyledi. "İyi abla gel!" dedim. Eve geldiğinde, "Sorma başıma geleni Fatma!" diye bana sarılıp ağlamaya başladı. Merakla ve korkuyla, "Noldu ablacığım?" dedim. Ablam, "Kocam olacak orospu çocuğu beni aldatıyor!" dedi. Ben şaşırmıştım, "Emin misin, kimden öğrendin, kiminle aldatıyor?" deyince, ablam hüngür hüngür ağlayarak, "Kendi gözlerimle gördüm... Gülay kaltağıyla... Hem de benim evimde, benim yatağımda sikişirlerken yakaladım..." dedi. Gülay dediği sürtük eniştemle aynı yerde çalışıyordu.

Ben şok olmuş vaziyette, "Ne diyorsun abla, hele otur bir!" dedim. Mendil verdim, bir bardak su ikram edip, "Toparla kendini, nasıl oldu, sakin sakin anlat!" dedim. Ablam derin bir iç çekerek, "Bugün işyerinde öğleden sonra kendimi biraz kötü hissettim, müdürden 2 saat erken çıkmak için izin alıp eve gittim. Kapıyı açınca yatak odasından inleme sesleri geliyordu. Sessizce yatak odasına vardığımda, Gülay orospusu yatakta domalmış, kocam olacak şerefsiz de arkasına geçmiş bir güzel sikiyordu. Ben tabii öfkeyle bağırarak, küfürler savurarak daldım içeriye. Gülay orospusunu şaçlarından tutup yataktan aşağı sürükledim. Kocam elimden kurtarmasaydı ağzını burnunu kıracaktım orospunun. Kocama da bir iki tekme tokat atıp sinirle evden çıktım ve soluğu senin yanında aldım!" dedi.

Ben de, "Ablacığım üzülme, olan olmuş, boşanırsın, bırak senin kıymetini bilmiyorsa o düşünsün!" dedim. Ablam, "Boşanmak hafif bir ceza olur, intikamım kötü olacak!" deyince, "Ne yapacaksın, vuracak mısın ikisini de?" dedim. Ablam, "Yok, boşanmadan önce ben de onu aldatacağım, hem de haberi bile olmayacak!" deyince, ben daha da şaşırdım. "İyi de abla, senin aldattığından eniştemin haberi olmazsa bu intikam sayılır mı?" diye sordum. Ablam, "Haberi olursa mahkemede aleyhime kullanabilir, önemli olan benim de onu aldatıp içimi rahatlatmak!" dedi. "Eee, kiminle, nasıl olacak bu iş?" diye sorum. Ablam, "Bilmiyorum..." dedi, biraz düşünüp, "Bizim işyerindekilerle olmaz, çabuk duyulur, adım orospuya çıkar... Güvenebileceğim, ağzı sıkı biri olması lazım..." dedi.

Ablam biraz daha düşünüp, "Aslında senin kocan bu iş için ideal!" deyince, ben sinirle, "Yok daha neler! Abla sen iyi misin? Buna asla izin vermem!" deyip ayağa fırladım. Ablam elimi tutup, "Lütfen Fatma, sadece bir kerelik izin ver, ben içimi rahatlatmak istiyorum. Aklıma başka kimse gelmiyor, eğer kocana izin vermezsen sokaktan ilk geçen adamı çağırıp kendimi siktireceğim. Orospu gibi tanımadığım adamın biriyle sikişeceğime kocan siksin işte!" deyince, ben afallamıştım, kıpkırmızı olmuştum. Ablam bana sarılmış, "Lütfen Fatma, kocanı elinden alacak değilim, sadece bir kere, ne var bunda? Üçümüzün arasında sır kalacak!" diyordu. Ben, "Yok abla olmaz, delirdin mi? Başka birini bul!" dedikçe, ablam da, "Fatma biliyorsun fazla çevrem yok, çabuk olsun bitsin bu iş istiyorum, bir an önce içim rahatlasın istiyorum!" diyordu.

Ablam yarım saat dil döktü bana. Olurdu, olmazdı diye tartıştık. Ablam ısrarla, "Sadece bir kez olacak, bir kereden birşey olmaz, lütfen Fatma!" diye beni ikna etmeye çalışıyordu. Ablam aynı argümanları sürekli tekrarladıkça, ben de artık ablamın teklifine mantıklı gözüyle bakmaya başlamıştım. Safça, "Peki abla, bir kere olacak diyorsun da, ya daha da istersen kocamı?" dedim ve böylece açık vermiş oldum. Ablam, "Söz veriyorum Fatma, sadece bir kere olacak, sadece intikam alıp içimi ferahlatmak istiyorum!" deyince, nasıl oldu bilmiyorum, ağzımdan, "İyi, tamam!" lafı çıktı. Ablamın neşesi hemen yerine geldi ve "Sağol Fatma!" deyip bana sarıldı. Ben, "Eee, nasıl ve ne zaman olacak bu iş?" deyince, ablam, "Bu akşam olsun bitsin, bir an önce içimi rahatlatmak istiyorum. Sen kocana söylersin!" dedi. O sırada benim telefon çaldı, arayan eniştemdi. Ablam, "Sakın açma, merak etsin it oğlu it!" dedi. Ben de açmadım, meşgule aldım.

Beni bir düşünce aldı, kocama nasıl söyleyecektim? Kocamı seviyordum. Ablam yüzünden düştüğüm durum kocamla ilişkimi nasıl etkileyecekti bilmiyordum. Akşam olunca kocam eve geldi, ablamı görünce, "Hoş geldin baldız! Nasılsın, ne var, ne yok?" dedi. Ablam başını öne eğip cevap vermeyince, mecburen durumu ben açıklayıp, ablamın enişteyle Gülay'ı yatakta nasıl bastığından bahsettim. Kocam da, "Vay adi herif, senin gibi güzel bir kadına yapılır mı bu baldız?" dedi, ablamı teselliye başladı. Ablam da, "Benim kıymetimi bilmedi şerefsiz!" diye söyleniyordu...

Akşam yemeği, çay faslı derken, ben konuyu kocama nasıl açsam diye kıvranıyorum. Vakit ilerlemiş, yatma saatimiz yaklaşmıştı. Ablam da bana kaş göz yapmaya başlamıştı. Ablam beni mutfağa çağırıp, "Fatma, ben bir duş alıp sizin yatak odanızda bekleyeceğim, sen konuş kocanla gönder yanıma!" deyip duş almaya gitti. Ben de salona kocamın yanına gidip, "Aşkım... Ablamın psikolojisi fena bozulmuş, teselliye, ilgiye, şefkate ihtiyacı var..." diye giriş yaptım. Kocam da, "Sorun değil, bizde istediği kadar kalsın!" deyince, ben de, "Öyle değil... Yani, şey... Bir erkeğin ilgisini istiyor... Kocasından intikam almak istiyor!" diyebildim. Kocam, "Anlamadım?" deyince, bütün cesaretimi toplayıp, "Yani kendisini becertmek istiyor... İstersen ablamla sen ilgilen..." dedim. Kocam, "Ne diyorsun Fatma? Benden ablanı sikmemi mi istiyorsun?" deyince, "Valla ben istemiyorum, ablam kendisi istedi. Ya değilse sokaktan geçen ilk erkeğe siktirecekmiş kendisini!" deyip, ablamla aramızda geçen diyalogları ve ablamın beni ne kadar zorladığını uzun uzun anlattım...

Kocam şaşkındı, "Fatma, benle oyun oynamıyorsun değil mi?" dedi. Ben de, "Yemin ederim, oyun falan değil, ablam olacak yelloz kafasına koymuş, sen yapmazsan gidecek tanımadığı herifin biriyle sikişecek, sonra adı orospuya çıkacak!" dedim. Kocam biraz düşünceli, "Fatma bak canım, tamam yapayım da, seni seviyorum, sana ihanet etmek istemem!" dedi. "Ben de seni seviyorum canım. Merak etme, sadece bir sefer olacak, şu yelloz ablam içini rahatlatsın, intikamını alsın, başka olmayacak!" dedim. Kocam isteksizce, "Peki, olur!" dedi. Ben de rahatlamış bir şekilde ablamın banyodan çıkmasını bekledik...

Ablam duşunu alıp çıktıktan sonra yatak odasından seslendi, "Fatma, ben hazırım!" diye. Kocama, "Tamam, hadi yatak odasına geçelim!" dedim, kocamın elinden tutup yatak odasına gittik. Kapıyı açınca da şok olduk, ablam sandığımdan da orospu çıkmıştı. Çırılçıplak yatağa uzanmış, kıllı amını okşayarak bekliyordu. Ablam kocama, "Gel canım, sadece intikam için yapacağız!" deyince, kocam da ablama yiyecek gibi bakıp, "Sorun yok baldız, nasıl istiyorsan öyle olsun!" diyebildi. Ablam, "Sen çık istersen Fatma, sen varken yapamayız!" deyince, ben, "Hayatta olmaz, ne yapacaksanız gözümün önünde yapacaksınız, sonra da birdaha aranızda kesinlikle hiçbir şey yaşanmayacak!" dedim. Ablam da, "Peki, kocan da soyunsun artık!" dedi. Kocam kendine gelip, "Tamam soyunayım!" dedi ve soyunmaya başladı. Ben de yatağın kenarına oturmuş onları izliyordum.

Kocam sadece boxerla kalmıştı. Boxeri de indirince yarı kalkmış siki meydana çıktı. Ablam hemen doğrulup kocamın sikini okşamaya başladı. Sonra da sikini ağzına alıp yalamaya, emmeye geçti. Ablamdan hiç beklemezdim, fakat oldukça marifetliydi. Kocamın taşaklarını da ağzına alıyordu, oldukça da iştahlıydı yelloz. Ablam sonra yatağa uzandı ve kocama, "Hadi canım sen de benimkini yala!" deyip, bacaklarını araladı. Kocam izin ister gibi bana baktı. Ben de, "Bana sormayın, nasıl istiyorsanız öyle yapın!" deyince, kocam ablamın amını dillemeye başladı. İştahlı iştahlı somuruyordu. Ablam kısık kısık inliyordu, amı sulanmıştı yellozun.

Ablam kocama, "Tamam canım, gel hadi!" deyince kocam ablamın amını yalamayı bırakıp doğruldu. Ablam bacaklarını karnına doğru çekmişti. Kocam acele etmeden sikini dayadı ve amına yavaş yavaş sokmaya başladı. Kocam, buldum kaşarı tadını çıkarayım hesabındaydı. Kocam tadını çıkara çıkara yavaş yavaş sikmeye başlayınca, ablam, "Ohhhh! İçimin yağları eriyor! İntikam ne güzel şeymiş! Ohhhh! Biraz hızlan erkeğim!" diyerek inliyordu. Kocam tempoyu hızlandırdı, 'Şlap, şlap, şlap!' diye ses geliyordu. 10 dakika sonra ablam galiba orgazm olmak üzereydi ki, "Daha hızlı sok erkeğim, daha hızlı sik!" diye inliyordu, bacaklarını da havaya dikmişti. Ablamın bu kadar azgın olduğunu bilmezdim. Bu kadar da coşkulu sikişeceklerini ise hiç tahmin etmemiştim...

Kocam çılgın gibi ablamın amına pompalamaya devam ederken, ablam, "Ay böyle bacaklarım ağrıdı, pozisyon değiştirelim!" dedi. Kocam amından çıkınca, ablam benimkinden de büyük götüyle kocamın önüne domaldı. Kocam arkasına yanaşıp, sikini tekrar ablamın amına sokacağında, ablam, "Yok ordan değil, o şerefsize vermediğim götümü sikmeni istiyorum!" dedi. Kocam şaşırmıştı, ne yapayım der gibi bana bakınca, ben de, "Bana ne bakıyorsun, göt sikmek için geberiyordun, arayıp da bulamayacağın fırsat işte, sikmek istiyorsan sik!" dedim. Kocamın sevinci yüzünden okunuyordu. Benden çok istemesine rağmen kocama hiç götten vermezdim.

Kocam ablamın göt deliğini ve sikini tükrükleyip dayadı ve bastırmaya başladı. Ablamın canı yansa da, "Ağğğhhh, devam et, ağğhhh, durma!" diye inliyordu. Kocamın siki zorla da olsa nihayet tamamen girmişti. Ablam, "Az bekle gözünü seveyim, kımıldama, çok acıyor!" deyince kocam ablamın arkasına kenetlenmiş halde bir süre hareketsiz bekledi. Biraz sonra ablam, "Hadi sik, gözünü seveyim yavaş ol!" dedi. Kocam sikini yarısına kadar çekip yavaşça geri gömüyordu ablamın götüne. Birkaç dakika sonra kocam artık ablamın götüne hızlı hızlı pompalamaya başladı. Ablam acıdan mı zevkten mi anlayamadım, çığlık çığlığa inliyordu. Kocam ablamın belinden kavramış, götünü var gücüyle sikiyordu. Bense kıskanç kıskanç sikişmelerini izliyordum. 5 dakika kadar siktikten sonra kocam böğürür gibi bir ses çıkararak ablama abanıp kaldı. Ablamın götünün içine boşalmıştı.

İkisi de fena terlemişti. Kocam benden kağıt havlu getirmemi isterken, ablam da içmek için soğuk su istedi. Ben mutfaktan kağıt havlu rulosunu ve bir bardak da soğuk su getirdim. Kocam halen ablama kenetlenmiş halde bekliyordu. Kağıt havludan birkaç yaprak koparıp kocama verdim. Kocam da kağıt havluyu altına bacak arasına tutup sikini ablamın götünden çıkardı. Kocam sikini ve ablamın götünden taşan dölleri de sildikten sonra ablama suyu verdim. Ablam suyu içtikten sonra yatağa yığıldı kaldı. Kocam duşa gidince, ablam, "Öldüm, bittim, ama o şerefsizden de intikamımı aldım. Ohhh, canıma değsin. Çok teşekkür ederim Fatma, senin ve kocan sayesinde içim rahatladı!" dedi. Ben de, "Ay ne olacak ablacığım, aileyiz, sana yardımcı olacağız tabii ki!" dediysem de içimde bir pişmanlık vardı.

Kocam duştan gelince, ablam, "Ben de bir duş alayım, sonra da salondaki kanepede kıvrılır yatarım!" dedi. Bir battaniye ve bir yastık verdim gitti. Ben de çarşafı yeniledim ve kapıyı kapatıp, ışığı söndürüp biz de yattık. Kocam bana sarılıp, "Ablanın götü nekadar darmış öyle, içi de fırın gibiydi, tadı damağımda kaldı!" dediğinde, "Valla oyarım gözünü senin, bu bir seferlikti, bir daha da olmayacak, bir daha olursa ikinizi de mahvederim, şimdi yat uyu!" dedim, ben de sinirli bir şekilde arkamı dönüp uyudum...

Bir ara uyandım, sabaha yakın olduğu için içerisi aydınlıktı, kocam yanımda yoktu. Herhalde lavaboya gitmiştir dedim, ama epey zaman geçip de kocam gelmeyince içime kurt düştü. Hemen yataktan kalktım, sessizce salona bakmaya gittim. Salonun kapısı açıktı ve inlemeler geliyordu. Çaktırmadan kafayı uzatıp baktığımda sikişiyorlardı. İlk şoku atlatır atlatmaz ne yapayım diye düşündüm. Nedense o anda aklıma onları kaydetmek geldi, sessizce gidip telefonumu alıp geldim, kamerasını açtım, gizlice çekim yapmaya başladım. İçimden ablama nefret kusuyordum, orospu karı sadece bir kez demişti, ama sikişmek tatlı gelince yarağa doymamıştı kaltak. Ben kağıt havlu ve su getirmeye gittiğimde devamı için anlaşmış olmalıydılar. Yaklaşık 5-6 dakika çekim yaptıktan sonra sessice sıvıştım. Yatak odasına gelince kaydı izledim, her şey net gözüküyordu, kocamın siki, ablamın kıllı amı, girişler çıkışlar, kısık kısık inlemeleri, kocam da ablam da net belliydi...

15-20 dakika sonra kocam odaya gelince uyuyor numarası yaptım, sabaha kadar ne yapacağımı düşündüm. Aklıma sadece intikam geliyordu ve intikamın nasıl alındığını onlara gösterecektim. Sabah olunca kocam işe gitti. Ablam da işyerinden izin alıp benimle kaldı, morali düzgündü. Kahvaltıdan sonra ablama, "Abla ben telefonumu tamir ettirmeye gidiyorum, biraz sürer, sen rahatına bak!" deyip çıktım. Evden çıkınca hemen eniştemi aradım. Eniştem merak içindeydi, ablamı soruyordu. Ben de, "Enişte evdeysen, geleyim konuşalım?" dedim. Eniştem, "Evdeyim, ablan da gelecek mi?" diye sordu. "Yok, ilk önce ikimiz bir görüşelim, anlatacaklarım var!" dedim. "Peki gel bekliyorum!" dedi.

Evleri yakındı zaten. Vardığımda eniştem perişandı. Eniştem morali bozuk bir şekilde, eşeklik yaptığını, ablamı çok sevdiğini falan anlattı. Ben de, "Peki enişte, madem ablamı çok seviyordun niye aldattın?" dediğimde, "Bak Fatma, sen yabancı değilsin, sana yalan söyleyecek değilim, ben Anal seks hastasıyım, ablanla tanışmadan önce birlikte olduğum tüm kadınlarla Anal yapardım. Evlendiğimizden beri ablana yalvarıyorum Anal yapalım diye, ablan istemiyor. Ben de Gülay denilen sürtüğün Anal seksi çok sevdiğini öğrenince kendime hakim olamadım. Zaten ablan bizi yakaladığında da Gülay'la Anal yapıyorduk. Ablan açıklamama bile fırsat vermeden çekti gitti. Beni bir dinleseydi belki affederdi. Sahi, ablan sizde mi, gelecek mi?" dedi.

Ben de, "Ablam bizde, ama önce sana göstereceğim bir şey var, izle istersen!" deyip, telefondan yaptığım kaydı açtım. Eniştem izlerken sersemlemişti. Ben de, "Yaa enişteciğim, sevgili karın bizim eve gelip benim kocam olacak şerefsizi ayartıp böyle sikişiyor işte!" dedim. Eniştem birdaha izleyip, ablama bastı küfürü, "Aşağılık orospu!" diye. Eniştem ağlamaklı olmuştu, üzgün bir tavırla, "Tamam ben bir eşeklik yaptım da, ablanın yaptığı bana reva mı?" deyince, ben de, "Ya ben ne yapayım enişte, benim ne suçum günahım var ki, aşağılık kocamla sürtük ablam benim evimde sikişiyor!" deyip ağlamaya başladım.

Eniştem, "Haklısın Fatma, bunu sana yapmamalıydılar!" dedi. Bu arada beni teselli etmek için bana sarılmıştı, ben de ağlarken başımı omzuna yasladım. 5-6 dakika boyunca birbirimize sevgili gibi sokulduk. Artık kendimi eniştemin kollarına bırakmıştım, bana istediğini yap durumundaydım. Eniştem beni önce alnımdan öptü, sonra çenemden tutup başımı kaldırdı ve yanaklarımdan öptü. Birbirimizin gözlerine moralimiz bozuk ve çaresiz bir şekilde bakarken birden dudaklarımız birleşti. İtiraz etmedim, şimdi benim için intikam zamanıydı. Deli gibi öpüşmeye başladık. Eniştem beni soymaya başladı, ona karşı koymuyor, aksine beni soymasına yardım ediyordum. Ayağa kalkıp ikimiz de çırılçıplak soyunduk. Siki kalkmıştı, sikini okşamaya başladım. Bir yandan da ateşlice öpüşüyorduk.

Eniştem beni kucakladı, ben de bacaklarımı beline doladım, beni yatak odasına götürdü, yatağa yatırdı. Vücuduma hayran hayran bakıp, "Fatmacığım çok güzelsin!" dedi. Yanıma uzandı, önce memelerimi öpüp okşamaya, uçlarını emmeye başladı. İyice sulanmıştım. Sonra bacaklarımı açıp, amcığıma hayran hayran baktı. Amcığımı okşarken klitorisime de dokunuyordu. Ablamın kocama amını yalatması geldi aklıma ve "Amcığımı yala erkeğim!" dedim. Eniştem ikiletmeden yumuldu. Amcığımı komple ağzına almak istercesine yalıyor, emiyordu. Ben de aldığım müthiş zevkten inliyor, şelale gibi akıyordum. Ben zevkten dört köşe olmuş bir halde, "Dayanamıyorum artık, sok erkeğim!" deyince, eniştem sikini dayayıp, yavaş yavaş amcığıma girmeye başladı. Sikin tamamı girince beni sikmeye başladı...

Eniştem beni böyle 5 dakika kadar siktikten sonra, ben, "Pozisyon değiştirelim enişte!" deyip önünde domaldım. Eniştem götümün yanaklarını okşayıp, "Üfff, Fatma harika götün varmış, bu götü sikmek için neler vermezdim!" deyince, "Götümü başka zaman sikersin enişte, önce amcığımı sik!" dedim. Eniştem keyiflenmişti, sikini amcığıma geçirdi ve deli gibi sikmeye başladı. İki eliyle omuzlarımdan tutarak makine gibi saydırıyordu. Ablam olacak orospu şanslıymış, eniştem iyi sikiciymiş, beni ardı ardına orgazm ediyordu. Yaklaşık 10-15 dakika sonra eniştem, "Uğğğhhh!" diye inleyerek sikini amımdan çıkardı ve tam da göt deliğimin üstüne boşaldı. Ben yatağa yüzüstü yapışınca eniştem de sikini götümün döllü yanakları arasına yerleştirerek üzerime uzandı. Ağırlığını üzerime vermemeye çalışıyordu..

Biraz dinlendikten sonra eniştem dudaklarımdan öptü ve "Harikaydı canım, bir daha yapalım mı?" dedi. Ben de, "Hadi yapalım!" dedim. Eniştem, "Önce duş alalım!" dedi. Beraber karı koca gibi banyoya gittik, ılık bir duş alıp, tekrar yatak odasına döndük. Bu sefer eniştem sırt üstü uzandı, ben de yanına uzanıp tekrar sevişmeye başladık. Eniştem beni üzerine aldı, 69 olduk. Ben onun sikini emerken, o da amcığımı yalıyordu. Siki yeniden sertleşmişti, "Hadi canım kuşu yuvasına sokalım!" dedi. Ben yönümü enişteme dönüp amıma alacaktım ki, eniştem dönmemi istemedi, "Böyle al!" dedi. Sırtım enişteme dönük olarak oturdum sikinin üstüne, amıma aldım. Eniştem alttan amıma pompalarken bir yandan da iki eliyle götümün yanaklarını ayırıyor, "Üffff Fatma, götüne hasta oldum valla!" diyordu. Sırf götümü görebilmek için böyle oturmamı istemişti. Kafayı takmıştı götüme, ama götümü başka zaman siktirecektim...

Eniştem alttan köklüyor, beni zıplatıyordu. Bu seferki sikişimiz ilkine göre daha uzun sürmüştü. Yorgunluktan bitmiştik. Ben bir kez daha orgazm olunca, enişteme, "Hadi canım, boşal artık!" dedim. Eniştem de yine amımdan çıkıp götümün yanakları arasına boşaldı. Eniştem, "Harika kadınsın Fatma, benim karım sen olmalıymışsın!" dedi. Dönüp eniştemi öptüm ve "Sen de benim kocam olmalıymışsın canım, kocamdan daha iyi siktin beni!" dedim.

Sonra temizlenip toparlandık. Eniştem telefonumdaki videoyu bilgisayarına aktarıp, "İntikam öyle olmaz böyle olur!" diyerek oradan da bütün pørnø sitelerine yaymaya başladı. Orospu ablamın kocamla sikişme görüntüleri bütün dünyaya ifşa olmuştu. Ben de sitelerden birisinin linkini ablama ve kocama yolladım ve "Alın size intikam, dünyadaki tüm pørnø sitelerinde meşhur oldunuz!" diye mesaj attım :)

[Fatma]

Seks Hikayeni Yolla « Fantastik Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Fantastik Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Fantastik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: