Fantastik Seks Hikayeleri!

Kankalığa Farklı Arzular Karışırsa! (2)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Kankalığa Farklı Arzular Karışırsa! (2) (Burak 27 Y., Antalya)

Ecem'i o hafta sonu birdaha görememiştim. Pazartesi günü de okulda bana karşı biraz soğuktu. Sınıfta aynı sıradada yan yana oturuyorduk, ama benimle iki üç cümleden fazla konuşmuyordu. Her ne kadar onu konuşturmaya çalışsam da, tenefüslerde birlikte vakit geçirmeye çalışsam da nafileydi. Okul çıkışında da hemen evine gidiyordu. Sanki benden korkup kaçıyor gibiydi. Bu durum böyle iki hafta kadar devam etti. Bu da beni çok üzüyordu. Ancak en büyük yıkıntıyı birkaç gün sonra aldığım bir haberle yaşadım. Ecem, bizim sınıftan Yiğit diye bir çocukla sevgili olmuştu. Tabii sevgili olunca da onun sırasına gitmiş oturmuş, benimle olan tek bağını da koparmıştı.

Ecem'e aşık değildim, onları birlikte görünce bir kıskançlık hissetmiyordum, ama tek üzüldüğüm şey Ecem'in bana verdiği o mükemmel cinsel hazzı kaybetmekti. Onu orospu olarak gördüğümü mü düşünüyordu, ya da tek seferlik bir şey yaşadığımızı mı düşünüyordu bilmiyordum, ama onunla uzun süre seks arkadaşı olarak kalmak istiyordum. Duygusal olarak bir şey hissetmesem de, cinsel olarak resmen tapıyordum ona...

18 yaşıma girer girmez sürücü belgemi aldım. Babam da arabayı ilçe içinde kullanmama izin veriyordu. Bir gün, okul çıkışında arabayı alarak Ecem'in geçiş güzergahına gittim. Otobüsten inmişti ve evine doğru gidiyordu. Yanında durdum ve "Atla hadi!" dedim. İlk başta istemedi, ama ben, "Lütfen hadi, herkes bize bakıyor. Seninle konuşmak istiyorum, atla şu arabaya!" dediğimde kabul etti. Sahil taraflarında sessiz sakin bir yere çektim arabayı. Sonbahar sonu olduğu için hava erkenden kararmaya başlamıştı.

Ecem, "Evet seni dinliyorum, ne konuşacaksın?" dedi. "Neler oluyor Ecem? Niye bana böyle davranıyorsun? O Yiğit denen çocuk nereden çıktı şimdi? Hem de biz bir şeyler yaşadıktan sonra?" dedim. İlk başta cevap vermedi, ama daha sonra, "Bak Burak, seninle biz çok iyi iki arkadaşız, kankayız. O gün niye böyle bir şey yaptık bilmiyorum, ama ben seninle kankalıktan öteye gitmek istemiyorum. Seninle öyle şeyleri yaşamamalıydık!" dedi. "Niye böyle düşünüyorsun ki? Hem seks yapıp, hem de kanka olamaz mıyız? Bak ben sana karşı duygusal anlamda bir şey hissetmiyorum, sana aşık falan da değilim. Sen aramıza mesafe koymak istiyorsun, ama buna gerek yok. Ben seninle hem kanka olup, hem de seks yapmak istiyorum. Ben senin duygusal ilişkilerine engel olmak istemiyorum ki!" dedim.

Ecem şaşırarak yüzüme baktı ve "Ama ben... Yiğit'e ne diyeceğim peki?" dedi. "Aşık olduğun için mi Yiğit'le sevgili oldun?" dediğimde, "Hayır, epeydir yazıyordu bana ama ben yüz vermiyordum pek. Seninle aramızda bu şeyler olunca da belki seni uzak tutar diye kabul ettim..." dedi. "O zaman ona bir şey söylemene gerek yok! Hem belki bu şekilde seninle yapacağımız seks daha heyecanlı ve zevkli olabilir!" dediğimde gülümsedi hafifçe. Eğilip, dudaklarından öptüm. Yiğit'le aralarında ne kadar ciddi bir ilişki olmasa da, yine de Ecem'in sevgilisi varken böyle şeyler yapmak ikimize de keyif veriyordu, anlamıştım.

Biraz öpüştükten sonra, Ecem, "Hadi beni evime bırak artık!" dedi. Tabii öpüşürken sikim kalkmıştı, "Bunu indirmeden mi gideceksin?" diye elini tutup sikimin üzerine koydum. Hınzırca güldü ve "Çok fenasın sen!" diyerek pantolonumun kemerini açarak, sikimi çıkarttı. Dimdik olmuş sikime doğru eğildi, kafasını ağzına aldı ve beni tahrik eden sesler çıkartarak emmeye başladı. Ecem'e, hem de sevgilisi varken, sakso çektirmek mükemmel bir zevk veriyordu. O güzel saçlarından tutarak yavaş yavaş sikime bastırıyordum ve her seferinde de resmen bulutların üstüne çıkıyordum. Çok fazla bir vakit geçmeden Ecem beni mükemmel saksosuyla boşalttı. Bu sefer ağzına boşalttığım döllerimi ise gözlerimin içine bakarak yuttu. Cidden bu kız harikaydı, kaybetmemeliydim. Ecem, "İşimi yaptığıma göre artık beni evime bırakır mısın?" dedi. Rahatlamanın verdiği mutlulukla toparlandım ve Ecem'i evine bıraktım...

Ergenlikte, hormonlar tavandayken güvenebildiğin ve rahatça cinsellik yaşayabildiğin bir kız bulmak harikaydı. Artık okulda Ecem'i Yiğit'in yanında gördüğümde sırıtarak ona bakıyordum. Ecem ile Yiğit'in arasında bir cinsel yakınlaşma yoktu, bunu konuşuyorduk. Bir gece Ecem'le mesajlaşıyordum. Ona, "Kanka, senin sexy vücudunu özledim!" diye yazdım. Ecem de bir emoji atarak, "Hıımmm, demek öyle!" yazıp, ardından da tanga giydiği bir fotoğrafını atarak sikimi yine dimdik yapmıştı. Ben de banyoya geçip, kalkık sikiminin resmini çekip ona atarak, "Artık görüşsek mi kanka? Dayanamıyorum, ne zamandır aramızda bir şey olmuyor!" yazdım. Ecem, "Ben de yanıyorum kanka, ama nasıl olacak? Yiğit'leyim tüm gün!" yazdı. Ben de, "Bir gün okulu asamaz mısın? Bizimkiler gidiyor yine, bizde buluşuruz?" dedim. Ecem, "Bekle biraz!" yazıp, yarım saat kadar kaybolduktan sonra, "Yarın saat 10:00'da bizde ol!" yazarak sütyenli göğüslerinin bir fotoğrafını attı. Bu sefer Ecem'i kendi evlerinde sikecektim. Bunun hayali bile mükemmeldi. Büyük bir heyecanla yatağıma yattım ve sabahı zor ettim.

Sabah yine hiçbir rutinimi bozmadan aynı saatte kalktım, kahvaltımı yaptım, giyindim ve okula gidiyormuş gibi çıkarak durağa geçtim. Okula bazen arabayla, bazen de otobüsle gidiyordum, ama arabayı babam da kullandığı için nadiren alabiliyordum. Otobüse binip Ecem'lerin evinin yolunu tuttum. Sokağa girmeden önce köşe başında mesaj atarak, "Geleyim mi? Müsait mi ev?" yazdım. Birkaç saniye sonra, "Gel gel!" yazınca apartmanlarına giriş yaptım. Yukarıya çıktığımda çoktan kapıyı açmıştı. İçeriye girdim. Ecem muazzam gözüküyordu. Okula gidecekmiş gibi altına lise eteğini giymiş ama olabildiğince yukarıya çekmişti. Resmen poposunun alt kısmı gözüküyordu. Üstünde de okul gömleği vardı, ama içinde sütyen yoktu ve gömleğin üstten 3-4 düğmesi açıktı. Göğüslerinin çatalını bırak, direkt olarak üst kısımları rahat rahat görünüyordu.

Elimi yavaşça vücuduna atmak istedim, ama Ecem, "Iı ııı, yavaş ol canım!" diyerek beni içeriye götürdü. Sanırım aklında bir plan vardı. Bana, "Madem okulu astık, 6-7 saat kadar bir vaktimiz var. Elimizi çabuk tutmamıza gerek var mı?" diyerek kıvırta kıvırta mutfağa gidip elinde iki birayla geldi. "Dün gece aldım bunları ama bizimkiler görmesin diye evden çıktıklarından sonra dolaba koyabildim. Çok soğuk olmayabilir!" diyerek birisini bana uzattı. Ardından da dizime oturdu. Onun yumuşacık götünü dizimde hissederken bir elimle birayı tutuyor, diğer elimi de kalçasında dolaştırıyordum. Ecem epey sexy gözüküyordu gözüme, ama dahası, bu kızın daha 17 yaşında bu kadar şeyi nasıl bildiği sorusu aklımdan çıkmıyordu.

Bir süre sonra biralarımız bitince ayağa kalktı. Önümde hafifçe dans eder gibi hareketler yapmaya başladı, ama danstan ziyade vücudunu bana sergiliyordu. Bir süre ayakta dans ettikten sonra gelip kucağıma oturdu ve kalçalarını sallayarak kucak dansı yapmaya başladı. Zevkten kuduruyordum resmen. Canlı şovlarını izlediğim çoğu kadından daha güzel yapıyordu bu işi, veya o anın canlılığından, azgınlığından dolayı bana öyle geliyordu. Ecem kalçalarını yavaş yavaş sikime yapıştırmaya, vurmaya başladı. Sanki sikimi içine almış da da kucağımda hopluyormuş gibi hareketler yapıyordu. Ben de kalçalarını okşuyor, ara sıra poposuna sert tokatlar atıyordum. Her tokat attığımda kafasını omzunun üstünden yarım döndürüp bana sexy bir gülüş atıyordu.

Daha sonra beni yavaşça elimden tutarak kaldırdı ve odasına götürdü. Beni yatağına ittikten sonra da kucağıma oturdu ve boynumu emmeye başladı. Resmen bana hükmetmeye başlamıştı ve ben de bundan aşırı derecede haz duyuyordum. Ecem bir yandan boynumu emerken, "Beni bugün sert sikeceksin, değil mi?" dedi. "Merak etme, paramparça edeceğim amını!" dedim. Gerçekten de kendimi tutacak halim kalmamıştı. Ecem yavaşça gömleğimi açtı ve vücudunu öpmeye başladı. Bir eli de pantolonumun üstünden sikimi okşuyordu. Vücudumu öperken kemerimi de açtı ve pantolonumu sıyırıp çıkardı. Önce biraz boxerın üstünden dilini sikimde gezdirdi. Ardından da boxerımı çıkarttı ve fırlattı kenara. Sikimin başından zevk suları akıyordu artık.

Gülümseyerek elini sikime attı ve biraz okşamaya başladıktan sonra aniden sikimi köküne kadar ağzına aldı. Öyle bir emiyordu ki, o kadar azgın ve haşindi ki, tamamını yiyecek gibi emiyordu. Taşaklarıma kadar dudaklarının değdiğini hissedebiliyordum. Emmeye devam ederken arada sikimi ağzından çıkartıyor ve taşaklarımı emiyordu. Zaten böyle güzel bir muameleye çok fazla dayanamayacaktım. O kadar şiddetli boşaldım ki, Ecem bile şaşırmıştı. Eli, yüzü, memeleri hep döl olmuştu. Gülümseyerek boşalmamın bitmesini bekledi ve ardından kağıt havlu getirerek sikimi, kasıklarımı, göbeğimi, kendi üstünü temizledi.

Sikim inmişti, ama Ecem onu ağzına alarak saniyeler içinde yine kazık gibi yapmıştı. Ecem sikimi kaldırdıktan sonra, "Dur ya..." diyerek emmeyi bıraktı. Aklına bir şey gelmişti. Yavaşça bana doğru yanaştı ve bir bacağını diğer tarafıma atarak yüzüme oturdu. Bir yandan Ecem'in mis gibi kokan ıslanmış amını emiyordum, diğer yandan da sikimin emilmesinin keyfini yaşıyordum. Ecem resmen sırılsıklam etmişti sikimi. Sonra da yine hiçbir şey demeden kalçaları bana dönük şekilde kucağıma oturdu ve sikimi tek hamlede amına aldı. Bir yandan inliyor, çığlıklar atıyor; diğer yandan da sikimi keyifle alıyordu içine. Her hoplamasında çıkan seslerden tahrik oluyordum ve tokatlamaktan o bembeyaz götünü kızartmıştım. Arada kalçalarını yoğuruyor, ayırıyor ve güzel göt deliğine bakıyordum. Ecem üstümde azgınca zıplarken, onun o güzel göt deliğini de sikmek aklımın bir köşesinden geçiyordu...

10 dakika sonra Ecem'i domalttım ve sert sevdiğini bildiğim için götüne tokatlar atarak yine amına girdim. Bir yandan saçından asılıyor, öte yandan da var gücümle amını sikiyordum. Pompaladıkça Ecem'in memeleri sallanıyordu. "Nasıl, beğendin mi orospu? Yeterince sert mi?" diyordum. O da o sırada boşta kalan elimi alıp parmaklarımı emiyor, adeta sakso çekiyordu. Ecem parmağımı yeterince ıslatınca elimi ağzından çektim ve tepkisini görmek için ıslattığı parmağımı yavaşça göt deliğine bastırdım. Ecem bir şey dememiş, hatta azıcık azgınlaşmıştı. Anladım ki anal da rahat yapacaktı benimle. Biraz daha pompaladıktan sonra ikinci postayı da atacağımı anladım ve içinden çıkarak o kızarttığım bembeyaz götünün üstüne boşaldım...

O gün 6 saat boyunca dinlene dinlene sevişip sikiştik. Ailesinin eve dönüş saatine yarım saat kala, "Hadi git artık!" diyerek beni evinden postaladı. Ben ise daha da istiyordum, ama mecalim kalmamıştı resmen. Otobüs durağına yürürken bile kasıklarımın ve bacaklarımın ağrısından duramıyordum. Öte yanda ise kankamla saatlerce sikişmenin verdiği zevk, rahatlık ve huzur vardı.

[Burak]

Seks Hikayeni Yolla « Fantastik Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Fantastik Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Fantastik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: