Fantastik Seks Hikayeleri!

Kankalığa Farklı Arzular Karışırsa! (3)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Kankalığa Farklı Arzular Karışırsa! (3) (Burak 27 Y., Antalya)

Bilirsiniz, lisedeyken güvenerek ve rahatça seks yapacağın bir kız bulmak resmen ölümdür. Bulsanız bile, genelde öyle izbe yerlerde, kaçak bir halde ve kısa şeyler yaparak bu tecrübeyi yaşarsınız. Ancak benim elimde Ecem gibi bir kızın olması benim için büyük bir lütuftu. Ailelerimiz tanıştığı için Ecem'in bana gelip gitmesi, ya da benim onlara gitmem hiç sorun olmuyordu. Ayrıca birbirimizi de uzun süredir tanıdığımız için güven konusunda bir problem yaşamıyorduk. Hatta Yiğit ile sevgili olması durumuyla birlikte işin içine 'yasak ilişki' girmesi bizi bir parça azdırıyordu, her ne kadar Yiğit ile olan ilişkisine çok ciddi bakmasa da. Aramızdaki kankalık yerini resmen bir sikiş arkadaşlığına bırakmıştı. Her anı sevişmeye vakit yaratmak için kullanmaya çalışıyorduk. Ancak bundan önceki 3 sene boyunca bir sürü boş vaktimiz varken, şu an ikimiz de birbirimizi arzulamamıza rağmen hiç vakit bulamıyorduk.

Kasım ayı ortalarına geldiğimizde artık üniversite sınavlarını da düşünmeye başlamıştık. Ecem ile birlikte aynı dershaneye gidiyorduk ve orada resmi okul üniforması giymek zorunda olmadığımız için daha farklı bir yakınlık yaşama ihtimalimiz oluyordu. Dershane; Cumartesi ve Pazar günleri sabahtan akşama kadar, Salı ve Perşembe günleri ise akşam 18:00'den 22:00'ye kadar vardı. Bu dershane işi iyi olmuştu, çünkü Salı ve Perşembe akşamlarında dershaneye götürüp getirme işlerini arabayla ben yapıyordum. Ailesi de bunu böyle istediği için Yiğit bir şey diyemiyordu, çünkü Ecem'in ailesi beni tanıyor ve bana güveniyordu. Artık bu Salı ve Perşembe günkü ufak kaçamaklarımız bizim için harika vakitler olmaya başlamıştı.

Yine bir Salı günü okuldaydık. Ecem, Yiğit'in yanına geçtiği için artık orada oturuyordu. Ama ara sıra mesajlaşıyor ve gizliden gizliye bazı yürek hoplatıcı şeyler yapıyorduk. Ben, Ecem'in 3 sıra arka çaprazında bir yere oturmuştum. Ders de epey sıkıcı ve kimsenin ilgisini çekmeyen bir ders olduğu için daha rahattım. Ders başladıktan sonra Yiğit tahtaya soru çözmek için kalkınca, Ecem'in arkadan fotoğrafını çektim ve Ecem'e attım. Ecem kafasını hafifçe geriye çevirip gülümsedi. Ben arka sırada olduğumdan rahattım. Okul ceketini kucağıma koymuş, sikimi fermuardan çıkartmış, 31 çekiyordum. Ecem 31 çektiğimi anlayınca hafifçe eteğini sıyırdı. Bembeyaz bacaklarının epey bir kısmı ortaya çıkmıştı. Telefonumu ceketin altına sokup, sikimin fotoğrafını çekip gönderdiğimde, o da telefonunu eteğinin altına doğru sokarak bacaklarının iç kısmının fotoğrafını çekip attı bana.

Bu fotoğraflaşmalar bile beni aşırı derecede heyecanlandırıyordu. Ecem'e, "Bu akşam seni sikmek istiyorum artık. Yolda gidip gelirken yaptığımız ufak öpüşmeler falan yetmiyor!" yazdım. "Benim de canım çok istiyor, ama ne yapabiliriz ki?" yazdı. Ben de, "Bugün dershaneden sonra 1 saat etüde kalacağını söylesene annenlere. Hem benimlesin zaten, merak etmezler!" yazdım. "Bilmem ki, inanırlar mı?" yazınca, "Niye inanmasınlar? Zaten bizden köpek gibi ders çalışmamızı isteyenler onlar değil mi? Mutlu bile olurlar!" dedim. Gülücük attı ve daha sonra da Yiğit'e yakalanmamak için telefonu kapattı. O gün resmen okul bitmek bilmemişti ve tüm gün kazık gibi bir sikle dolaşmak zorunda kalmıştım.

Okuldan sonra direkt dershaneye geçtiğimiz için Salı ve Perşembe günleri okula arabayla geliyordum. Çıkışta, arabayı park ettiğim yere gittim ve Ecem'in gelmesini sabırsızlıkla bekliyordum. Bir süre sonra okulun çıkışında Yiğit ile birlikte göründüler. Ecem yanıma gelmeden önce yanaktan öptü Yiğit'i ve "Görüşürüz." diyerek arabaya geldi. Yiğit'in bakışlarındaki o kini, nefreti, kıskançlığı rahat rahat görebiliyordum, ama arada Ecem'in ailesi olduğu için çok da bir şey diyemiyordu.

Ecem yanıma oturduktan sonra arabayı çalıştırdım ve okuldan çıktık. İkimiz de ateşle barut gibiydik, ama kendimizi tutuyorduk. Okuldan uzaklaşıp arabayı dershanenin yanındaki katlı otoparkın en üst katında tenha bir yere çektim ve Ecem'in o güzel dudaklarına yapıştım. Ecem bir yandan kazık gibi sikimi okşarken, diğer yandan da dudaklarımı aynı ateşli istekle öpmeye devam ediyor, bana karşılık veriyordu. Saate baktığımda dershanenin başlamasına yarım saat kadar bir vaktimiz olduğunu gördüm ve "Hadi, başla bir an önce, dayanmıyorum!" diyerek koltuğa yaslanddım. Ecem, "Peki ben ne olacağım?" deyince afallamıştım. "Ne demek ne olacaksın?" dedim. "Ben de azgınım, rahatlatmayacak mısın beni? Son seferinde ben seni rahatlatmıştım!" dediğinde, "Sen sadece yalamamla tatmin olabilir misin ki?" dedim. O ana kadarki seks bilgimle kadınların sadece sikilerek rahatlatılabileceğini, oral seksten bizim kadar keyif alıp rahatlayamayacaklarını sanıyordum.

Ecem, "Deli misin? Çok keyif alıyorum ben amımın yalanmasından!" dedi. Benim için de farklı bir bilgi olmuştu ve resmen ufkum açılmıştı. "İyi, geç arkaya!" dedim. Ecem arkaya geçti. Üstünde lise eteğinin olmasının da avantajları vardı. Ben de iyice yer açabilmek için öndeki iki koltuğu da iyice öne çektim ve arkaya binip yerde diz çöktüm. Ecem'in bembeyaz bacakları ve içindeki kırmızı külotu gözümün önündeydi. Eteğini beline doğru topladıktan sonra külotunu sıyırıp çıkarttım. Amı gerçekten sulanmış ve kızarmıştı. Eğildim ve bacaklarının arasına kafamı sokup yavaş yavaş amını yalamaya ve emmeye başladım. Harika gözüküyordu ve mükemmel bir keyif veriyordu. O an, bir kadının sana zevk vermesinden çok bir kadına zevk vermenin de ne kadar hoş bir olay olduğunu anlamıştım. Bir kadının senin yaptığın şeylerden keyif alması, inlemesi, bu şeylerden hoşlanması ciddi anlamda erkeklik gururumu kabartıyordu.

Ecem'in amını yalarken ara sıra dilimi de içine sokuyor ve onu iyice delirtiyordum. Saçlarımı yolacak gibi çekiyor ve amına bastırıyor, öte yandan da delicesine inliyor ve ellerini nereye koyacağını bilemezmiş gibi arabanın orasına burasına vuruyordu. Elimi yavaşça gömleğinin üstüne attım, üst düğmelerini açtım ve sütyeninin içine sokarak memelerin okşamaya başladım. Uçları dimdik olmuştu. Ecem çok fazla dayanamadı ve bir 10 dakika içinde kasılarak kendini sırtüstü bıraktı. Arka koltukta nefes nefese yatıyordu ve anın tadını çıkartıyordu. Sıvıları tamamen ağzıma akmıştı. Farklı bir histi ve sikim taş gibi olmuştu. "Bunun da indirilmesi lazım!" dedim, ama Ecem hemen toparlanıp, "Onun icabına da dershaneden sonra bakarız. Birazcık da sen böyle bekle!" diyerek toparlanarak arabadan indi. Dershaneye gittik. Tüm gün dimdik haldeydim ve şimdi de sikim iyice kazık gibi olmuştu, ama Ecem yine beni boşaltmamıştı. Sikim patlayacak gibiydi ama el mecbur bekleyecektim.

O gün dershane resmen geçmek bilmemişti benim için ve Ecem de bile isteye frikikler veriyor, tam önümde domalarak kalçalarını gösteriyor ya da eğilerek memelerinin üstlerini gösteriyor, beni iyice delirtiyordu. Dershanenin bitmesini sabırsızlıkla bekliyordum. Dersler bittikten sonra ise beni azdırmanın bedelini çok fena ödetecektim. Epeydir sevişmiyordum ve resmen patlayacak gibiydim. Dersler bitince sınıfın dağılmasını özellikle bekledim ki kalkık önüm belli olmasın. Sınıftakiler çıktıktan sonra artık yalnız kalmıştık. Ecem'in arkasından yanaştım ve eteğinin üstünden götünü avuçlayarak, "Şimdi cezanı çekmeye hazır mısın bakalım?" diye fısıldadım. Güldü ve "Hazırım, göster hünerlerini!" dedi. Götünü biraz daha avuçlayıp bıraktım ve birlikte dershaneden çıkarak arabaya bindik.

Ailem evde olduğu için bizim eve götürmek pek rahat olmazdı; o yüzden, akşam bu işi yapacağımız belli olduğunda, müsait olan arkadaşlarımdan bir tanesini arayıp evini ayarlamıştım. Arkadaş anahtarı paspasın altına bırakmış ve çoktan toz olmuştu biz eve gittiğimizde. Eve girince Ecem etrafa bakarak, "Kimin evi ki burası?" diye meraklı meraklı etrafı dolaşıyordu. Gidip arkasından sarıldım ve kalçalarına sikimi bastırarak, "Kimin eviyse kimin evi, sen boş versene!" diyerek boynunu öpmeye başladım. O da kıkırdayarak, "Hızlı olacağız bugün ha?" dedi. "Bir saat vaktimiz var, unuttun mu? Etüde kaldık!" deyince bana dönerek, "İyi madem!" deyip dudaklarıma yapıştı. Öpüşerek salonun içinde oradan oraya gidiyor, salınıyorduk. İkimiz de ne yaptığımızdan pek emin değildik ve ben de o anın azgınlığıyla sikmekten başka bir şey düşünemiyordum.

Biraz öpüştükten sonra Ecem önümde diz çöktü ve pantolonumla birlikte boxerımı da indirerek ayak bileklerimden çıkarttı. Sikim kızarmıştı iyice ve kafası kocaman olmuştu. "Imm, bayağı azmışsın sen!" diyerek önce ufak bir dil darbesi attı, sonra da yumuşacık dudaklarının arasına alarak o harika sakso yeteneğini göstermeye başladı. Ecem'i kafasından tutarak sikime bastırıyor, bir yandan da iniltiler çıkartıyordum. Alışmıştı iyice ve sikimin tamamını ağzına rahatça alıyordu. Ecem'in ağzına biraz daha verdikten sonra bugün ondan istediğim şeyi almaya niyetliydim. Eğer bugün olursa, onunla anal seks yapacaktım ve Ecem'in o tatlı götünün tadına bakmış olacaktım.

Ecem de bugün yaşadığımız kaçamaktan ve beni azdırmak için yaptığı şeylerden dolayı azmıştı. Onun da sakso çekerkenki tutkusu katlanmıştı, kendini kaybediyordu resmen emerken ve hatta bazen köküne kadar alıp kendi isteğiyle 10-15 saniye kadar ağzında tuttuktan sonra sikimi boğazından çıkartıyordu. Ecem'i ayağa kaldırdım, önce üstünü soydum ve ardından da eteğiyle külotunu çıkarttım. Aceleyle çıkarttığım giysilerini fırlatıyordum etrafa. Birkaç saniye içerisinde yine onun muazzam, bembeyaz vücudunu önümde çırılçıplak halde bulmuştum. "Her seferinde senin şu vücuduna biraz daha aşık oluyorum!" dedim. Güldü ve "Hmm, demek öyle?" diyerek yüz üstü şekilde kendini salondaki koltuklardan birisine bıraktı. Ben de yavaşça üzerine uzandım.

"Amımı yalamayacak mısın?" diye sordu, ama o da epey azgındı, öylesine sormuş olduğu az çok belliydi. "Sen o hakkını bugün çoktan doldurdun!" diyerek sikimin başını tükürükleyip direkt amına soktum. Ecem kasıldı ve kesik bir, "Ahh!" çektikten sonra durdu. Ben üstündeydim ve onun mis gibi kokusunu içime çekip, yumuşacık tenini hissetmenin keyfini alıyordum. Daha sonra belimi kaldırarak amında git gel yapmaya başladım, aynı zamanda da boynunu öpüyordum. Ecem'in fısıltı gibi olan iniltileri beni benden alıyordu. 18 yaşında bir ergenin pozisyon bilgisi ve sevişme tecrübesi ne kadar olursa, o ölçüde kendimce bir şeyler biliyor ve bu işi iyi yapıyor sanarak sikmeye devam ediyordum Ecem'i. O da altımda kıvranıyor, zevk iniltileriyle inliyordu.

Çok genç ve toy olduğumuz için bazı şeylerden epey korkuyorduk. Ancak yine de ondan istediğim iki şey vardı: İçine boşalmak ve anal seks yapmak. Yine de bunu nasıl söyleyeceğimi ve nasıl konuyu açacağımı bilmiyordum. O yüzden de bu isteklerimi hep ileri bir tarihe öteleyerek o anın tadını çıkartıyordum. Daha önce de dediğim gibi, o yaşlarda sevişecek kız bulmak ve özellikle de bunu düzenli yapacağın birini bulmak çok çok zordu. Bu sebepten, Ecem'i kaybedecek ve ürkütecek bir şey yapmayı istemiyordum. Bu yüzden onu iyice zevklendirip, reddedemeyeceği bir pozisyona çekmek istiyordum.

İyice sertleşip, bir yandan memelerini sıkarken diğer yandan da amına hızla pompalamaya başladıkça da Ecem'in iniltileri daha fazla artmaya başlamıştı. Ecem'in tazecik amının içinden 15 dakika kadar sonra çıktım ve sikimi yavaşça arka deliğine sürterek, "Buradan da istiyorum!" dedim. Ecem, omzunun üstünden baktı, ama hiçbir şey demedi. Zevkten gözüm dönmüştü ve dayanamıyordum. Kabul veya ret ile alakalı bir şey söylemeyince de yavaşça bastırmaya başladım sikimi. Ecem'in götünü ilk kez sikecektim ve görünüşe göre epey dardı. Bastırdıkça sanki beni dışarıya itiyor, içine almak istemiyordu, ama ben yine o anın keyfiyle durmadan yükleniyordum.

İlk başta gelen ufak iniltiler yavaş yavaş yükselmeye başlamıştı ve kafasını soktuğumda da keskin bir, "Ahhhh!" sesini duymuştum. Ecem'in de canı epey yanmış olmalıydı. Göt deliğini ıslatmak veya yalamak pek aklıma gelmemişti, ama Ecem'in saksosundan ve amının sularından dolayı zaten sikim sırılsıklamdı. Kafasını götüne soktuğumda keyiften resmen üstüne düşecek ve kalacaktım o halde. Gücümü biraz toparladıktan sonra bastırmaya devam ettim. Resmen amından siktiğim süre kadar bir süreyi de Ecem'in daracık götüne girmek için harcamıştım, fakat sonunda değmişti. O daracık göt deliğinden o kadar zevk alıyordum ki, sadece 3-5 dakika kadar git gel yapmam yeterli oldu. Ecem'in çığlıkları ve acı bağırışları arasına benim böğürtülerim karışırken Ecem'in götünün içine boşaldım. İlk defa Ecem'in deliklerinden birisine boşalıyordum, ki bu da aldığım hazzı daha arttırmıştı...

Ecem'in üstünden kalkıp saate baktığımda, arkadaşımla anlaştığım süreyi 15 dakika geçtiğimizi gördüm. Yıkanmak için vakit yoktu. Alelacele Ecem'in etrafa saçılmış giysilerini topladım ve giyinmesine yardım ettim. Ecem, "Külotum nerede?" dedi. Etrafa bakındım, bulamayınca da, "Ya zaten arkadaşımın evi, sorun olmaz. Sonra arasak olmaz mı?" dedim. Tüm günün yorgunluğunun üstüne bir saati geçen bir sikişme beni iyice berbat etmişti. Bir an önce eve gitmek ve duş alıp dinlenmek istiyordum. Ecem'i evine bırakıp ben de kendi evime geçtim...

[Burak]

Seks Hikayeni Yolla « Fantastik Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Fantastik Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Fantastik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: