Fantastik Seks Hikayeleri!

Karımın Başkasıyla Sikişmesi! (1)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Karımın Başkasıyla Sikişmesi! (1) (Sefa 27 Y., İstanbul)

Merhaba, ben Sefa, 27 yaşında, 2 yıllık evli bir erkeğim. Karım ise 25 yaşında, biraz minyon tipli, ama oldukça güzel, mükemmel bir fiziğe sahip bir kadın. Evliliğimiz oldukça güzel gidiyordu. İkimiz de sağlıkçıyız ve bir hastanede çalışıyoruz. Ev iş arasında gidip gelen sıradan bir çift idik, ta ki o güne kadar.

O gün ikimiz de hastanede nöbetçiydik. Ben acilde, karım ise serviste çalışıyordu. Akşam 19:00 gibi istirahat saatimde karımın yanına gidip ziyaret edeyim dedim. Tam merdivenlere gelmiştim ki, karımın alt kata doğru indiğini gördüm, hızlı hızlı merdivenleri iniyordu. Kendi kendime (Aşağıda ne işi var ki?) diye sorup, sessizce peşine takıldım. Alt kat kapalı otoparktı. Karım oraya da girmeyip, kapalı otoparkın en alt katına indi. Beni fark etmesin diye sessiz olmaya çalışıyor, bir taraftan da (Ne işi var ki burada?) diye düşünüyordum.

En alt kata girince karım en arka tarafa doğru yürümeye başladı. İyice karanlık ıssız bir tarafa doğru gidiyordu. Kolonların arkasına saklanarak görünmeden takip ettim. İleride karanlıkta birisi vardı ve karım yanına yanaştı. Karanlıkta kim olduğunu göremiyordum. Karım adamla elele tutuşup, birlikte o katın en arka tarafında havalandırma odası gibi bir odaya girip, kapıyı kapattılar. Kafayı yiyecek gibi oldum. Karımın ne işi vardı burada? O adam kimdi? İçeriden hiç ses de gelmiyordu. O sırada kapının üst tarafındaki siyah filmli camın ufak bir yerinde açıklık olduğunu farkettim, ama boyum yetişmeyecek kadar yüksekteydi. Az ilerde duran merdiveni sessizce getirip, o aralığa kadar çıktım.

İçeriye baktığımda resmen şok olmuştum. İçerdeki kişi, karımın servisinde çalışan Doktor Zafer idi. Karım yere çömelmiş, Zafer'in sikini yalıyordu. Zafer'in kocaman siki karımın o etli dolgun dudaklarının arasından ağzına girip çıkıyordu. O an ne yapacağımı şaşırdım. Hiç bir tepki vermeden onları izliyor, bir taraftan da (Olaya tepki ver, gir içeri, bas onları, vur kır!) falan diye içimden geçirirken, bir tarafdan da onları izemek istiyordum. Kendime şaşırıyordum, ama engel olamadığım bir his karımla Zafer'i izletiyordu bana.

Bir süre karım Zafer'in sikini yalayıp emdikten sonra, Zafer karımı ayağa kaldırıp dudaklarına yumuldu. Deli gibi şehvetli öpüşüyorlardı. Zafer karımın dolgun dudaklarını öpüp emerken, elleriyle de karımın götünü avuçluyordu. Onları böyle izlemek kafamı allak bullak etmişti. Önceden böyle bir şey olsa ne yapardın deseler, kesin ikisini de vururum derdim, ama şu an sadece izliyor ve inanılmaz zevk alıyordum. Karım başka bir erkeğin kollarındaydı, benim öptüğüm dudaklarını başkası öpüyordu ve bu bana zevk veriyordu. Sikim kazık gibi olmuştu.

Biraz öpüştükten sonra Zafer karımın yüzünü duvara doğru çevirip arkasına geçti. Karımın üstündeki formanın alt kısmını ve külotunu aşağı sıyırdı ve çömelip yalamaya başladı. Deli gibi karımın amını ve göt deliğini yalayıp dilliyordu. Karım iyice ellerini duvara dayayıp Zafer'e doğru hafif domalarak deliklerini iyice Zafer'in önüne sergiledi. Zafer iki eliyle karımın götünü kavramış sıkarken diliyle karımın o güzelim amcığını zevkin doruklarına çıkarıyordu. Karımın deli gibi inlediğine emindim, ama sesi duyulmuyordu olduğum yerden.

5 dakika kadar karımın deliklerini yaladıktan sonra doğruldu ve o kalın iri yarağını eşimin amına dayadı. Karım iyice duvara yapışmıştı ve Zafer o pozisyonda karımın tüysüz amından içeri yarağını geçirdi. Yavaş yavaş içinde gidip gelmeye başladı, ellerini de öne atmış, karımın göğüslerini avuçluyordu. O an karımın yüzünü görmeyi çok isterdim, zevkten yüzünün aldığı ifadeyi, ama yüzü duvara dönük olduğu için göremiyordum. Sikim pantolonuma sığmaz olmuş, zevk suyumun geldiğini hissediyordum artık. Başka bir erkek karımı sikerken, ben onları izliyor ve bundan inanılmaz zevk alıyordum...

Zafer hareketlerini iyice hızlandırmış, karımın amına daha seri girip çıkmaya başlamıştı. Karımın kollarını tutup geriye doğru çekerek iyice germiş, götü iyice Zafer'e doğru belinden ayrı çıkıntı olmuştu. Zafer daha sert sikmeye başladı. Karımın yüzü iyice duvara yapışmış, Zafer bir eliyle karımın ellerini geride tutmuş amını sikerken, diğer eliyle de götünü tokatlıyordu...

Bir müddet böyle siktikten sonra Zafer karımı kendine çavirip dudaklarına yumuldu tekrar. Zaferin boyu karımdan oldukça uzun olduğu için, karımı öperken bayağı eğilmek zorunda kalıyordu. Zafer'in uzun boyu, iri yarı vücudu yüzünden karımı göremiyordum, karım yanında ufak tefek kalıyordu. Birden zafer karımı koltuk altlarından kavrayıp havaya kaldırdı. Karım Zafer'in boynuna sarılıp bacaklarını beline doladı ve Zafer kucağına aldığı karımın amına alttan yarağını tekrar geçirdi. Sonra karımın bacaklarını doladığı belinden alıp kollarının üstüne çıkardı ve karımın sırtını duvara dayayıp pompalamaya başladı. Artık karımın yüzünü görebiliyordum. Zafer amına sert sert girip çıkıyor, kucağında zıplatıyordu karımı. Karımın zevkten gözleri dönmüştü resmen, ilk defa gözlerini öyle görüyordum...

Birkaç dakika bu şekilde karımın amcığına girip çıktı Zafer, sonra yavaşlamaya başladı, boşalacağını anlamıştım. Karım da birden kasılmaya titremeye başladı. O kadar sikiştiğim karımın bu şekilde titreyip kasılarak orgazm olduğuna hiç şahit olmamıştım, nasıl bir zevk aldıysa artık. İliklerine kadar kasılarak boşaldılar. Zafer karımı kucağından indirmeden dudaklarına yumuldu, inanılmaz şehvetli azgın öpüşüyorlar, karım öpüşürken resmen Zafer'in saçlarını yoluyordu. Bir süre sonra karımı kucağından indirdi ve toparlanıp üstlerini giymeye başladılar.

Hemen aşağı inip merdiveni aldığım yere koydum ve kapının az ilerisindeki kolonun arkasına gizlendim. Zaten zifiri karanlıkta beni görme şansları da yoktu. Az sonra kapı açıldı. Karım Zafer'e, "Ayrı ayrı gidelim kimse görmesin bizi!" dedi. Zafer de, "Korkma kimse olmaz burada!" dedi. Karım, "Olsun ayrı ayrı gidelim!" deyince, "Tamam olur aşkım, ama gitmeden son bir öpücük ver!" deyip karımın dudaklarına yapıştı. Birkaç saniye falan öpüştükten sonra, "Bak boşuna bunca zamandır korktun vermedin, korkacak bir şey yokmuş, değil mi, sonunda siktirdin işte!" dedi. Karım, "Sen birde bana sor! Burada konuşmayalım şimdi, ben gideyim önden!" dedi.

Zafer de, "Olur, ama önce söz vermen lazım!" dedi. Karım, "Ne sözü?" deyince, Zafer, "Bir daha ki nöbette yine burda sikişeceğiz, ben amının hasretine fazla dayanamam!" dedi. Karım, "Bilmiyorum, kocamdan çok korkuyorum, anlar falan diye!" dedi. Zafer, "Korkma sevgilim, anlamaz, çalışırken gayet resmi olacağız, kimse şüphelenmeyecek merak etme. Şimdiye kadar hiç kimse şüpheldi mi bizden?" deyince, karım, "Ama bunu ilk defa yaptık!" dedi. Zafer gülerek, "Tamam ilk defa sikiştik, ama daha önce kaç kez benim odamda ağzına verdim, amını emdim sonuçta ve kimse şüphelenmedi!" dedi. O an anladım ki, daha önce sikişmeseler de uzun zamandır sevişiyorlardı. Karım, "Tamam sonra konuşuruz, kimse gelmeden ben kaçıyorum!" diyerek ordan ayrıldı. Zafer de bir sigara içip gitti.

Zafer de gidince saklandığım yerden çıkıp bir sigara da ben yaktım ve düşünmeye başladım. Gözümüm önünden o anlar gitmiyor, düşündükçe sikim kazık gibi oluyordu. Karımın sikilmesinden nasıl zevk alabilmiştim? Normal mıydı bu? Bu olanları karımla nasıl konuşacaktım? Ne diyecektim? Karım beni sevmiyor muydu? Aklımda o kadar deli soru vardı ki, en önemlisi bundan sonrası nasıl olacaktı?

O gün o olanlardan sonra sabaha kadar ne yapmam gerektiğini düşünüp durdum. Beni aldattığı için sinirliydim, ama başkasıyla onu izlemekten aldığım haz da beni başka düşüncelere itiyordu. Sabah karımla beraber nöbetten çıktık ve eve gittik. Karıma bir şey belli etmemek için gayet doğal davrandım, karımsa yakalandığından habersiz gayet neşeli bir haldeydi. Sanırım Zafer'in sikinin verdiği neşeydi bu. Eve girince önce ufak bir kahvaltı yaptık, daha sonra ben duşa girdim. Benden sonra da karım duşa girdi. Karım duştayken (Ne yapayım şimdi?) diye düşünüyordum, devamlı görüntüleri gözümün önüne geliyor ve sikim kazık gibi oluyordu. Karıma olan kızgınlığım, onu başka erkekle izlerken aldığım haz karşısında yenik düşüyordu...

Karım duştan çıktı ve yatak odasına geldi, üzerinde bir havlu vardı sadece. Arkası bana dönük, aynada saçını kurularken o harika götü havludan fırlayacakmış gibi bana bakıyor ve ben götüne baktıkça Zafer'in o götü nasıl emip yaladığı gözümün önüne geliyordu. Daha fazla dayanamadım, sikim kazık gibiydi. Karıma arkadan yaklaşıp sikimi götüne dayadım ve deli gibi boynunu yalamaya, ellerimi öne atıp göğüslerini avuçlamaya başladım. Sonra bir çırpıda üstündeki havluyu çıkarıp, karımı bana doğru dönderdim ve dudaklarına yapıştım. Dudaklarını ısırıp öpüyor, götünü avuçlarımın arasına almış deli gibi sıkıyordum. Karımı tutup yatağa yatırdım ve üzerine çıkıp göğüslerini emmeye başladım.

Karım şaşırmış, "Aşkım kudurdun mu, yavaş, çok mu azdın?" diyordu. Ben de, "Çok mu azgın görünüyorum?" dedim. "Evet, çokkk!" deyince, artık daha fazla dayanamadım ve ağzımdan o kelimeler dökülüverdi, "Doktor Zafer kadar azgın mıyım?" dedim. Karım bu kelimeleri duyduğu anda kısa süreli bir şok yaşadı, resmen gözleri fal taşı gibi açılmış, rengi bir anda solmuştu. Kısa bir durgunluğun ardından, "Ne Zafer'i aşkım, o nerden çıktı, ne diyorsun sen?" dedi. "Artık yalan söyleme istersen, bugün otoparkta seni nasıl siktiğini izledim!" deyince, karım iyice korku ve paniğe kapıldı. Kekeleyerek, "Aşkım, şey..." diyor, başka bir şey diyemiyordu. Kendisine bir şey yapacağımdan o kadar korkmuştu ki, gözlerinden yaş geliyordu.

"Korkma sana bir şey yapmayacağım, sakin ol!" desem de, bana pek inanmadı. Halen korkuyla ve kekeleyerek, "Nolur aşkım..." falan diyordu. "Korkma, hiç bir şey yapmayacağım, yemin ederim! Sadece bana tek bir şey söyle, ama gerçeği konuş, beni artık sevmiyor musun?" dedim. Karım biraz rahatlamıştı, "Çok seviyorum aşkım, inan bunun sevgiyle alakası yok!" dedi. Aslında karımın bana olan sevgisine inanıyordum, bunu sadece cinsel arzuyla yaptığına da emindim. Bunda biraz da benim erken boşalma sorunumun etkisi vardı sanırım.

Karıma, "Peki, neden bana söylemedin?" deyince, şaşkın şaşkın baktı suratıma. Halen korkuyordu. "Aşkım korkma, lütfen sakin ol. Bugün seni Zafer'le sikişirken görünce başta çok sinirlendim, ama sizi izledikçe, senin aldığın zevki gördükçe hoşuma gitti, böyle ateşli, sert, soluk soluğa sikilmeyi hakkettiğini düşündüm ve seni böyle görmenin bana da çok büyük bir haz ve zevk verdiğini farkettim!" dedim. Karım iyice şaşırmış, ne dediğimi anlamaya çalışıyordu. "Kızmadın mı bana, şaka mı yapıyorsun?" dedi. "Hayır, şaka yapmıyorum! Evet ilkin kızdım, ama seni öyle ateşli ve mutlu görünce çok hoşuma gitti. Ama benden saklama bir daha böyle bir şeyi!" dedim. Karım halen inanamıyordu bu söylediklerimin doğruluğuna, ama doğru söylüyordum.

Dudaklarına yapışıp ateşli bir şekilde öptükten sonra, "Aşkım istersen tekrar Zafer'le sikişebilirsin. Bana söz vereceksin, bir daha benden bir şey saklamayacaksın, yaptığınız her şeyi anlatacaksın, ama o asla benim bildiğimi bilmeyecek ve mümkünse ben de izleyeceğim!" dedim. Karım, "Aşkım ciddi misin sen?" deyince, "Evet aşkım, hiç olmadığım kadar ciddiyim!" deyip dudaklarına yumuldum, "Söz ver!" dedim. Karım, "Söz aşkım, senden habersiz hiç bir şey olmayacak. Sen ne istersen onu yapacağım aşkım, yemin ederim!" dedi. Ben de, "Zafer'le tekrar sikşmek istiyor musun aşkım?" dedim. Karım çekinip cevap veremeyince, "Aşkım çekinme, bundan sonra her şeyi rahatça konuşabilelim, gizlimiz saklımız olmasın yeter ki. Şimdi söyle, zaferle tekrar sikişmek istiyor musun?" dedim.

Karım, "Evet!" deyince, "Evet ne? Sikişmek istiyor musun, açıkça söyle, duymak istiyorum!" dedim. Karım gülümseyerek, "Evet aşkım, Zafer'le sikişmek istiyorum!" dedi. Bunu karımdan duymak beni inanılmaz azdırdı ve dudaklarına yumuldum. Deli gibi seviştik o gün, Zafer'in siktiği kadar olmasa da elimden geldiğince siktim karımı...

Ertesi gün karım, "Aşkım kızgın mısın bana?" dedi. "Hayır birtanem, dün konuştuk ya bu konuyu, benden habersiz hiç bir şey yapma, benden bir şey saklama yeter!" dedim. Karım da, "Aşkım o zaman sana bir şey söylemem lazım, artık senden gizli adım atmayacağım, biraz önce Zafer bana mesaj yazmış!" deyip mesajı gösterdi. Mesjda Zafer, "Seninle o günü aklımdan çıkaramıyorum, çok özledim tenini!" yazmış. Ama karım cevap vermemiş. Cevap vermesini söyledim. Karım, "Ne yazayım ki?" dedi. "Ne hissediyorsan onu yaz!" deyince, yine çekingen bir şekilde, "Bilmiyorum ki ne yazayım?" dedi. Ben, "Aşkım rahat ol, sen de onun sikini özledin mi? Yaz işte!" de deyince, karım, "Ben de unutamıyorum, ben de çok özledim!" yazdı.

Hemen Zafer'den cevap geldi, "Yarın nöbette yine aynı yerde, ne dersin?" diye. Karım gözlerimin içine bakarak, "Ne yapayım?" dedi. Ben de, "Yarın sikilmek istiyorsun değil mi?" diye sordum. Karım, "Evet, ama hastanede yakalanırız diye korkuyorum!" dedi. Ben, "Korkma aşkım, aynı yerde yapın, çaktırmadan ben peşinizden gelip sizi izlerim, hem de etrafı gözetlemiş olurum!" deyince, "Emin misin aşkım bunu istediğine?" dedi. Ben de, "Sen halen şüphe duyuyorsun, ama evet eminim!" dedim ve elinden telefonu alıp, "Tamam, yarın aynı yerde!" yazıp gönderdim. Sanırım Zafer o kadar mutlu oldu ki, gülücükle öpücük emojisi gönderdi.

Bu konuşma beni yine deli gibi azdırmıştı, karımla sevişmeye başladık. Ve o günün neredeyse kalanını yatak odasında sevişerek ve bu konuda konuşarak geçirdik...

[Sefa]

Seks Hikayeni Yolla « Fantastik Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Fantastik Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Fantastik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: