Fantastik Seks Hikayeleri!

Kocama İtiraf Ettim!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Kocama İtiraf Ettim! (Emel 26 Y., Antalya)

Aslında kocamı seviyordum, çok iyi bir insandı. Üstelik bana da deli gibi aşıktı ve bir dediğimi iki etmezdi. Ama seksteki yetersizliği yüzünden kocamı aldatıyordum. Bizim Hovarda Müdür Erdal ile çoğu zaman grup seks yapıyorduk. Ortamda tek kadın olduğum zaman grup seks olayını seviyordum, tüm ilgi ve alaka benim üzerimde yoğunlaşıyordu. Fakat işyerindeki diğer kadınlar da katılınca, erkekler ister istemez onlarla da ilgileniyor, bu da doğal olarak benim biraz kıskanmama sebep oluyordu. Buna rağmen, genç ve yeni evli olduğum için daha çok beni sikiyorlardı. Erdal ile her fırsatta garsoniyere gidiyordum. Her seferinde yarağa doyuyordum ve yaşadığım orgazmların tadını çıkarıyordum. Tabii bundan kocamın haberi yoktu ve dolayısıyla herkes mutluydu...

Bizim şubede çalışan sekreter teyze emekliye ayrılınca yerine yeni bir sekreter alındı. Yeni sekreter, sekreterlik yüksek okulundan yeni mezun olmuş genç bir kızdı. İşyerindeki tüm kadınlar daha ilk günden kıza gıcık olmuştu, havasından geçilmiyordu orospunun. Biraz da kıskanmıştık. Doğrusu güzel bir kızdı, boylu poslu, fiziği çok düzgündü. Kocam bile sekreter kızı ilk gördüğünde, bana, "Bizim müdür yakında bunu da sikmezse ben birşey bilmiyorum!" demişti. Yeni sekretin gelmesiyle bizim pabucumuz dama atılmıştı. Erdal artık, beni sikmeyi bırak, hatırımı sormak için bile aramıyordu. Artık okey oynamak için de gelip gitmiyorduk birbirimizin evine. Ben aradığımda veya odasına girdiğimde ise işlerinin yoğun olduğunu söylüyordu. Tek yaptığı şey yeni sekreterle ilgilenmekti, kızı her fırsatta odasına çağırıyordu. Öğlen aralarında da yemeğe birlikte çıkıyorlardı...

Bu arada kocamla benim tatile ayrılma vaktimiz yaklaşmıştı. Tam bir aydır Erdal ve diğerleri tarafından sikilmemiştim. Cuma günü mesai çıkışında kocama, "Tatile gideceğiz, ben bikini bakmaya gidiyorum!" deyip kocamı eve gönderdim. Ben de şansımı denemek için taksiyle garsoniyere gidecektim. Tatile çıkmadan önce hiç değilse Erdal yoksa bile, Cevat'a veya Ersin'e kendimi bir güzel siktirmek istiyordum. Taksi sitenin önüne yaklaştığında, Erdal, Cevat ve Ersin, yanlarında bizim yeni sekreterle birlikte garsoniyerin olduğu apartmandan çıkıyorlardı. Anlaşılan sekretere de grup yapmışlardı ve kızın hali perişandı, otoparka zorlukla yürüyordu.

Müthiş moralim bozulmuştu. Taksiciye, "Durmayalım, devam edelim!" dedim. Taksici birkaç dakika yola devam ettikten sonra dikiz aynasından bakarak, "Nereye gidiyoruz hanfendi?" diye sordu. Taksici biraz yırtık birine benziyordu, beni adeta bakışlarıyla sikecekti. O ruh halimle, "Bilmiyorum, nereye istiyorsan oraya götür, canım sikilmek istiyor!" dedim. Taksicinin sevinçten ağzı kulaklarına varacaktı. Ormanlık bir yere sürdü arabayı. Issız bir yerde park edip indi, arka kapıyı açtı. Benimle öpüşmek için yaklaştığında, "Fazla vaktim yok, sikeceksen sik hadi!" dedim.

Taksici pantolonunu indirip yarağını çıkardığında hayal kırıklığına uğradım. Erdal'ın yarağı gibi kocaman bir yarak ümit etmiştim, ama yarısı kadar bile yoktu. Eteğimi belime toplayıp arka koltukta domaldım. Külodumu yana çekip, "Hadi sik!" dedim. Taksici yarağını amıma soktuğu gibi sikmeye başladı. Ama nedense hiç zevk almıyordum. Zaten taksici de aynı kocam gibi fazla dayanamadı. Birkaç dakika sonra öküz gibi böğürerek amımdan çıktı ve yere boşaldı. Ben bu sikişten bir şey anlamamıştım ve orgazm olamamıştım. Toparlanırken bana, "Rahatladın mı güzelim?" diye sorunca, "Evet, iyi siktin!" diye yalan söyledim. Toparlandıktan sonra beni AVM'ye bırakmasını istedim. AVM'nin önünde inerken bana kartını verip, "Canın yarak istediği zaman ara güzelim!" dedi. "Ararım!" dedim, ama AVM'ye girince kartını ilk gördüğüm çöp kutusuna attım.

O moral bozukluğu ile paraya acımadım ve pahalısından 3 takım bikini aldım. AVM'den çıkmadan önce kocamın sevdiği pahalı Viskiden bir şişe aldım. Bu akşam kocamla birlikte ben de içmek ve sarhoş olmak istiyordum. Eve vardığımda kocam akşam yemeğini yapmış, sofrayı hazırlamıştı. Aldığım bikinileri gösterdim, çok güzel olduklarını söyledi. Viski de aldığımı görünce çok sevindi. Ama keyfimin yerinde olmadığı da gözünden kaçmamıştı. Sebebini sorunca, "Tüm haftanın yorgunluğu var üstümde..." dedim. Omuzlarıma hafif masaj yaparak, "Yemekten sonra ben senin keyfini yerine getiririm!" dedi. Yemeğimizi yerken bile içimden sekretere lanet okuyordum, artık benim yerime hep onu sikiyorlardı.

Yemekten sonra kocam, "Sen yorgunsun aşkım, geç salona otur, dinlen!" diyerek sofrayı kaldırdı. Viskiyi, bardakları ve çerezleri salona getirdi. Bardakları doldurdu ve içmeye başladık. Arada omuzlarıma masaj yapıyor, "Tatilde arabayla sahil boyunca Kaş'tan başlayalım, Demre, Kemer, Manavgat, Side... taa Alanya'ya kadar gezelim..." diyordu. Boşalan bardağımı dolduruyor, kendi eliyle ağzıma çerez ve çukulata veriyor, arada ayaklarıma masaj yapıyor, keyfimi yerine getirmek için elinden geldiğince çabalıyordu. Fondip yapa yapa bir şişe Viskiyi yarılamıştık ve kafam iyice güzelleşmişti. Kocam, "Hoşumuza giden yerlerde otelde kalırız, denize gireriz, güneşleniriz, diskoda eğleniriz!" deyip boynumu öptü. Kocama nankörlük ettiğimi düşünüyordum, böylesine ideal bir koca aldatılmazdı.

Ama kocam, "Bol bol da sikişiriz!" deyince, seksteki yetersizliği yeniden aklıma geldi. Kafamın da güzel olmasının verdiği cesaretle, "Aşkım ben seni aldattım! İstersen beni boşayabilirsin!" dedim. Kocam şaşkınlıkla, "Ne aldatması? Ne boşanmasından bahsediyorsun? Şaka mı yapıyorsun?" dedi. "Yok, şaka değil..." deyip, önce aldatma sebebimi açıkladım. Sonra da Erdal ile ilk sikişmemden başlayıp diğerleriyle yaptığımız grup sekse kadar anlattım. Yeni gelen sekreter yüzünden bir aydır beni sikmediklerini, moralimin o yüzden bozuk olduğunu, hatta bugün bikini almaya giderken kendimi rastgele bir taksiciye siktirdiğimi, ama taksicinin beni orgazm edemediğini anlattım.

Bu anlattıklarım kocama çok kötü koymuştu. Hiç konuşmadan suratıma anlamsızca bakıyor, sanki duyduklarını sindirmeye çalışıyordu. Kocama, "Seni çok seviyorum aşkım, ideal bir kocasın. Ama yatakta mutlu değilim ve seni hep başka erkeklerle aldatacağımdan korkuyorum. Eğer ki boşanalım dersen bu senin en doğal hakkın, itiraz etmem!" dediğimde, "Ben de seni çok seviyorum aşkım ve seni kaybetmek istemiyorum. Sen istemediğin sürece de senden asla boşanmam. Bu meseleye de bir şekilde çözüm buluruz!" deyip bana sarıldı ve öpüşmeye başladık.

Öpüşme kısa sürede sevişmeye ve sikişmeye dönüştü. Salonda koltuğun üzerinde sikiştik. Tabii sonuç değişmedi, kocam nekadar çaba gösterse de yine ben orgazm olamadan boşaldı. Üzerimden inip koltuğa devrilince, moralim bozuk bir şekilde, "Olmuyor işte! Erdal veya arkadaşları siktiğinde zincirleme orgazm oluyordum, ama senle bir kez bile orgazm olamıyorum!" dedim.

Elim bu arada amıma gitmiş, klitorisimle oynuyordum. Kocam birşey demeden amımdaki elimin hareketlerini izliyordu. Kocamın da morali bozulmuştu. Bardaklarımıza Viski doldurup önce benimkini verdi. Sonra kendi bardağını fondip yaptı ve "Peki nasıl sikiyorlardı?" diye sordu. Ben de fondip yaptım ve anlatmaya başladım. Bardaklarımız boşaldıkça kocam dolduruyor ve sorular soruyordu. Yaraklarının boyutlarını, kaç dakika siktiklerini, hangi pozisyonda siktiklerini, götümü ilk hangisinin siktiğini, hangisinin amdan hangisinin götten sikmeyi sevdiğini falan sordu ve ben de anlattım. Ben anlattıkça kocam zevk alıyor gibiydi, onun da eli sikine gitmiş, sertleşmemiş sikini sıvazlayarak dinliyordu...

Anlatmam bitince, kocam, "Görmeyi çok isterdim!" dedi. "Neyi?" diye sorduğumda, "Her şeyi!" dedi. "Anlamadım? Beni sikerlerken izlemek mi istiyorsun?" dedim. "Evet, seni nasıl siktiklerini görmek isterdim!" dedi. Kocamın bu isteğine şaşırsam da, "Önceden olsaydı belki olabilirdi, ama şimdi imkansız gibi. Yeni sekreter geldiğinden beri beni hepten unuttular!" dedim. Kocamın suratındaki ifade sanki büyük bir fırsatı kaçırmış birisinin ifadesiydi. Şişenin dibinde kalan birazcık Viskiyi de içip, "Söz ver, bir daha sikmek isterlerse, ben de yanınızda olup izleyeceğim, tamam mı?" dedi. "Tamam, söz! Keşke sikseler de sen de izlesen!" dedim. Gerçi beni sikmek istemeleri uzak bir ihtimaldi, ama söz vermem kocamı çok sevindirmişti. Öyle ki siki sertleşmişti, beni yatırıp bacaklarımı ayırdığı gibi amıma soktu ve sikmeye başladı. Ben bu sefer uzun sürer diye umutlanmışken, yine herzamanki gibi kısa sürede amıma boşaldı. Ben tabii yine orgazm olamadım. Asık suratla, "Uykum geldi, hadi gidip uyuyalım!" dedim. Ortalığı öylece bırakıp uyumaya gittik...

Cumartesi günü erkenden kalkıp tatile çıkmayı planlamıştık, oysa öğleye doğru anca uyanıp kendimize gelebildik. Kocam dün gece söylediklerini sarhoşken söylemiştir, ayılınca konuştuklarımızın hiçbirini hatırlamaz diye düşünüyordum. Ama ayık kafayla da aynı şeyleri söyledi. Böylece, iyi tanıyorum diye düşündüğüm kocamın hiç bilmediğim bir yönününü öğrenmiş oldum. Kocam ciddi ciddi başkaları beni sikerken izlemek istiyordu. Yol hazırlığı yaparken bile ağırlıklı konuştuğumuz konu bu oldu. Tatilde karşımıza fırsat çıkarsa değerlendirecektik.

Öğleden sonra arabayla yola çıktık. Akşam geç saatte Kaş'a vardık. Güzel bir otel bulup bir gece kaldık. Ama yatıp uyumaktan ve dinlenmekten başka birşey yapmadık. Ertesi gün kahvaltıdan sonra biraz çarşı pazar gezip Kaş'tan ayrıldık. Sahil boyunca doğal güzellikleri seyrede seyrede, yol üzerindeki beldeleri geze geze akşama Kemer'e vardık. Gece orda bir otelde kalıp ertesi gün Kemer'in meşhur Ay Işığı plajına gittik. Şezlong tuttuk ve plaj kıyafetlerimizi giydik. Yeni aldığım bikininin alt kısmı tanga, üstü de memelerimin çömertçe sergileyen ip askılıydı. Ay Işığı plajının genelinde yabancı turistler vardı. Kocamla birbirimize güneş yağı sürdük ve bir müddet şenzloglarımızda uzandık. Birer tane de bira içtik.

Sonra kocamla birlikte denize girdik, güvenlik şeridinin bağlı olduğu dubalara kadar yüzdük. Bizden başka 3 tane sakallı bıyıklı maço tipli adam vardı bizim bulunduğumuz yere yakın. Biz dubalara tutunduk. Suya batmamak için kocamın boynuna sarıldım ve bacaklarımı beline sardım. Kocam bir eliyle dubaya tutunuyor, bir eliyle de benimle ufak ufak oynuyordu. Adamlarla aramızda 10 metre falan vardı, diğer tarafta ise başka çiftler ve kadınlar da var. Adamların birisi güya çaktırmadan bizi dikizliyormuş, kocam bunu bana söylediğinde, "Boşver, burası deniz, herkes kendince eğleniyor, sen eğlenmene bak!" dedim. Kocam da dudağıma bir öpücük kondurdu. Kocam orada bana sevişme kurları yapıyordu. Ben de bacaklarımı beline doladığım için amımı kocamın sikine bastırıyordum. Bikinimin altı olmasa kocamın siki amıma neredeyse girecek pozisyondaydık. Diğer tarafta bir çift gözüme çarptı, yabancı bir çiftti, galiba sevişiyorlardı. Kocama, "Adam kesin yarağını kadına sokmuş, kadın kendinden geçmiş, çaktırmadan bak istersen!" dedim. Kocam baktığında kadın yavaş yavaş adamın kucağında hareket ediyordu...

Sonra o maço tipli adamlara doğru baktık, adamın birisi güvenlik dubasının bağlı olduğu ipe tutunmuş, elini denizin içinde 31 çektiği belli olur şekilde hareket ettiriyor, hem bize hem de diğer çifte bakıyordu. Bu durum kocamı iyice azdırdı ve sikini mayosundan çıkardı. Benim bikini altımı kenara doğru çekerek sikini amıma sokmaya çalıştı. Benim de yardımım ile, yani amımı kocama doğru bastırmam ile siki amıma girdi. Dudaklarıma yumuldu. Öpüşürken birkaç gidip gelmeyle amımın içine döllerini boşalttı.

Çok sinirlendim ve "Bu ne ya? Musluk gibisin, açınca hemen akıyorsun. Benim orgazm olmam umurunda değil!" dedim. Sesimi yükselttiğimden etraftakiler duymuştu. Kocamı orda bırakıp sahile doğru yüzmeye başladım. Kocam da peşimden yüzdü, plaja çıktık, şenzloglarımıza geldik. Kocam olayın heyecanına dayanamadığını söyleyip özür dilemeye başladı. Ben de, "Bu ilk değil ki, her zaman böylesin! Bu yüzden senle seks yapmak istemiyorum, hep yarıda bırakıyorsun!" dedim. Bir müddet tartıştıktan sonra sustuk. Ben şemsiyeyi kapatıp güneşlenmek için şezlonga uzandım. Yüzüme de şapkayı koydum, başladım güneşlenmeye. Kocam da gözünde güneş gözlüğü, eline kitap aldı başladı okumaya...

40-45 dakika sonra kocam beni uyandırıp, "Ben WC'ye gideceğim, gelirken de bira alacağım!" dedi. Ben de, "Ben bira istemiyorum, denize gireceğim. Sen de boşver birayı da denize girelim!" dedim. Kocam, "Sen gir, ben gelirim!" deyip kalktı WC'ye gitti. Tam denize giriyordum ki kocamın geldiğini gördüm ve gel işareti yaptım. Kocam da birayı gösterince kızdım ve denize atladım, yüzmeye başladım. Yine güvenlik dubalarına kadar yüzdüm ve dubalara tutunup durdum. Dubaların orası bu sefer bayağı kalabalıktı. 10 dakika falan sonra kocamın birası bitmiş, şezlongdan kalkmış, ayakta benim olduğum tarafa bakıyor, ama beni göremiyordu...

Az sonra o sakallı bıyıklı maço adamlar etrafımı sardı. İlk önce selam verdiler. Sonra bir tanesi, "Adım Mahmut!" dedi. Ben de, "Emel!" dedim. Mahmut, "Sabahtan beri seni izliyoruz, çok güzelsiniz!" dedi. "Teşekkür ederim!" dedim. Mahmut, "Ama kocanızda iş yok, sizi mutlu edemiyor!" dedi. Bunu söyleyince utandım ve biraz da korktum. "Bu sizi ilgilendirmez!" dedim. Mahmut, "Kızma Emel hanım, amacımız seni korkutmak değil!" dedi. Ama adamın konuşma şekli kaba ve ürkütücü idi. Mahmut, Anadolunun bir ilçesinden geldiklerini, 3 arkadaş olduklarını ve ticaret ile uğraştıklarını falan anlattı. O konuşurken diğerleri sadece dinliyordu.

Mahmut sonra, "Çok sexysiniz Emel hanım, sizi hem burada kocanla sevişirken, hem de şenzlongda güneşlenirken izledik. Biz de hemen yakınınızda güneşlendik. Açık sözlü olmak gerekirse siz güneşlenirken bir ara bikininizin azizliğine uğradınız, o sırada amınıza kadar gördük, kaymak gibi tertemiz amınız var. İstersen kocanın yarım bıraktığını tamamlayayım? Elle bak, iri bir yarağım var, sana da çok zevk verecek!" dedi. Aslında sikişmeyi çok istiyordum, ama adamlardan korkmuştum. "Terbiyesizlik yapmayın, çekilin, ben gidiyorum!" dedim. Mahmut, "Lütfen, amacımız kötülük değil, sadece zevk almak, zevk vermek!" dedi.

Biraz düşündüm ve "İyi madem!" dedim. Sırtımı dubaya dayadım, kollarımı da iplere dolayıp tuttum. Diğer ikisi etrafımızda durup perdeleme yaptılar. Mahmut da bacaklarımdan tutup kendisini bana yasladı, bikinimin altını kenara çekti ve yarağını çıkararak amıma dayadı. Yarağının başını amıma denk getirdikten sonra belimden tutup başladı bastırmaya. Kocaman yarak amımı gere gere girdi. Beni belimden tutup kaldırıyor ve sert bir şekilde tekrar yarağına bastırıyordu. Özlediğim sikiş işte buydu, yarağı amımın dibine kadar değiyordu...

Ben daha 5 dakika geçmeden orgazm olmak üzereydim. Ben inlemeye başladığımda daha çok bastırmaya ve hızlanmaya başladı. Mahmut sikerken diğer bir tanesi alttan götümü okşuyor ve parmağını göt deliğime sokuyordu. Çok sürmeden ben orgazm olup Mahmut'a kene gibi yapıştım. Orgazm olurken artık amımı nasıl kastıysam Mahmut da yarağını içimden çıkaramadı ve amımı dölledi. Biraz öyle yapışık kaldık. Mahmut amımdan çıkıp kenara çekilince, götümü parmaklayan yerini aldı. Ne oluyor demeden yarağını amıma kökledi.

O da sikerken ben bir kere daha orgazm oldum. Aynı Mahmut gibi o da içime boşaldı. O bıraktı diğeri geçti. Yarağını köklediğinde nefes nefeseydim, bunun yarağı daha iriydi. Eğer amımda döller olmasa giremeyecekti. Beni sikerken taşaklarının bana değmediğini fark ettim, adamın yarağının tamamı amıma girmiyordu. Adam bastırdıkça beynim uyuşuyordu. Adam ise gülerek, "Hepsini alamadı orospu!" deyip köklemeye çalışıyordu. Girdiği kadarıyla sikmeye başladı. O an orgazm olmak falan umurumda değildi, tek derdim biran önce işini bitirip amımdan çıkmasıydı. O da amıma boşalana kadar sikip sonunda çekildi.

O çekilince Mahmut yeniden geçmek istedi, ama ben, "Yeter, doydum!" dedim. "Birer posta daha sikelim!" dedi. Ben de, "Burada olmuyor, yoruldum. Müsait bir yer olsa daha iyi olurdu!" dedim. Mahmut, "Doğru söylüyorsun, mesala ben memelerini emmek, amını yalamak isterdim. Hatta götünü sikmek, seni tost yapmak isterdim!" dedi. Ben de, "Ben çıkayım, kocamla konuşayım, size işaret ederim, gelirsiniz!" diye yalan söyledim. Mahmut, "Tamam, nereye gideceğiz?" dedi. Ben de, "Siz nerede kalıyorsunuz?" dedim. "Otelde!" dedi. "O halde oraya gideriz!" deyip yüzerek yanlarından ayrıldım.

Denizden çıktım, beni arayan kocamı bulup, "Acele et, çabuk gidelim burdan, hemen uzaklaşalım!" dedim. Kocam, "Dur bir saniye, ne oldu?" dedi. "Arabada anlatırım, çabuk ol, gidelim!" dedim. Aceleyle eşyalarımızı toplayıp arabaya zor attık kendimizi. Kocam halen, "Ne oldu?" diye soruyordu. "Yola çıkalım anlatırım, hadi bas gaza!" dedim. Antalya yoluna çıktık, ama ben halen arkaya bakıyorum, arabayla peşimize takıldılar mı diye. Kemer'den biraz uzaklaşınca kocam arabayı yolun kenarına çekti ve kontağı kapatıp, "Anlat hadi, anlatmazsan bir adım gitmem!" dedi.

"Tamam, çalıştır arabayı, yürü!" deyip o maço tipli adamlarla sikiştiğimi anlattım. Kocam, "Hani söz vermiştin, ben de izleyecektim?" dedi. "Ee, sana denize girelim dedim gelmedin, gelseydin izlerdin. Adamlar benden beter azgındı, adamlara (Kocam bira içiyor, sonra sikin!) mi deseydim?" dedim. Kocam bozulmuştu, çocuk gibi küstü, Antalya'ya kadar konuşmadı benimle. Normal tatil planımıza göre Manavgat, Side ve Alanya taraflarına devam edecektik, etmedik, eve döndük.

[Emel]

Seks Hikayeni Yolla « Fantastik Seks Hikayeleri

18+ YASAL UYARI:
Fantastik Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Fantastik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI:
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: